Gizmo

 • …..

Ayra

 • …..
 • …..

Raptus

 • RAPTUS jest pięknym, młodym owczarkiem w starym typie. Bardzo przyjaznym do ludzi, których wręcz uwielbia. Okazuje to dość specyficznie – próbuje każdego zalizać, co niestety trzeba w nim poskromić. Raptus ma mnóstwo energii, którą najchętniej spożytkuje we wspólnej zabawie z innym psem lub swoim opiekunem. Zdecydowanie nie jest psem do wylegiwania się na kanapie. To pies potrzebujący ruchu, a nie spacerujący tylko przy wózku dziecka 2 razy dziennie. Raptus z racji młodego wieku wymaga opiekuna, który ma doświadczenie w prowadzeniu psów, będzie mógł mu poświęcić dużo czasu aby nauczyć psa zasad wspólnego życia. Najlepiej jak wraz z opiekunem przejdzie kurs na posłuszeństwo – wtedy zyska się naprawdę wyjątkowego przyjaciela. Raptus bez problemu akceptuje nowe warunki i nowe osoby. Nie sprawdzony jak reaguje na koty. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe lub opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Raptus posiada czip i książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu na ul. Portowej 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567

Varys

 • pies
 • …..
 • Wirtualny opiekun – Julia
 • …..

Nero

 • NERO to bardzo przyjacielski kundelek kochający wszystkie stworzenia. Bardzo nie lubi zostawać sam w kojcu, ale też nie koniecznie będzie karnie trzymał się opiekuna. Ma w sobie nutkę włóczykija, a co za tym idzie idealnie wyrobiony słuch … wybiórczy. Zawsze usłyszy słowo „masz”, niekoniecznie „chodź” lub „wróć”. Szybko akceptuje nowe warunki i osoby opiekujące się nim. Idealnym miejscem dla Nero będzie dom z ogrodem, po którym będzie mógł chadzać, węszyć i kopać dziury do Chin. Ale nie wolno zapominać o regularnych spacerach poza posesję. Nero pozostawiony sam na ogrodzie długo w nim nie wytrzyma – wybierze się na samodzielną wycieczkę. Nero toleruje inne psy, choć bardziej gustuje w mniejszych suczkach niż w większych samcach. Nie sprawdzony jak reaguje na koty. Na spacery wychodzi ze starszą młodzieżą, ponieważ ma siłę i lubi się nią popisywać na smyczy, choć potrafi na niej chodzić. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Nero jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Pimpuś

 • pies
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Hanna Mituła
 • PIMPUŚ jest młodym psiakiem, który został odebrany w drodze interwencji. U poprzedniej rodziny nie miał lekko – dostawał razy za każdym razem kiedy ludziom przyszła na to ochota. Mimo tego nie stracił zaufania do ludzi, jest psem radosnym lubiącym towarzystwo człowieka. Bardzo lubi być głaskanym i przytulanym, ale nie w okolicach pupy – tam ma wrażliwe miejsce, które chroni. Nie potrafi jeszcze bawić się zabawkami, ale już wykazuje nimi zainteresowanie. Jest za to wielkim pożeraczem wszelkiego rodzaju smaczków, co bardzo ułatwia nam pracę z Pimpusiem. Ogólnie lubi inne psy, a najbardziej mniejsze od siebie sunie. Może jednak jeszcze być zazdrosny i chcieć odpędzać inne psy od swojego opiekuna. Dlatego dla Pimpusia poszukujemy rodziny bez psa, ze starszymi dziećmi dla których Pimpuś będzie doskonałym kompanem wspólnych zabaw. Pimpuś nie jest sprawdzony jak reaguje na koty, jednak wszystko wskazuje, że nie stanowią one dla niego problemu. Pięknie potrafi chodzić na smyczy, ale zaplątane łapki sam musi uwolnić. Psiak ma dużo energii – przyszły opiekun musi liczyć się z koniecznością zapewnienia psu sporej dawki ruchu i pracy umysłowej. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Kusy

 • KUSY to nasz mini labrador i z wyglądu i z charakteru. Młody rozrabiak, którego temperament wręcz roznosi. Uwielbia gonitwy z psami lub za zabawkami. Żadnej wodzie nie przepuści – czy to basenik, czy kałuża. Obżartuch jakich mało – ale ma już swoje ulubione smaczki, za które wyjdzie z siebie. Mały śmieszek, lubi towarzystwo innych psów, sprawdzi się jako kompan dla rezydenta. Z racji wielkiego procentu labradora wymaga zdyscyplinowanego opiekuna, który poświęci mu czas na wspólną naukę pozytywnych zachowań. Kusy mimo mniejszych rozmiarów jest psem bardzo reaktywnym, to idealny pies dla osób bardzo aktywnych, lubiących odpoczynek na świeżym powietrzu. Idealnie sprawdzi się w joggingu, czy też we wszystkich innych psich sportach, takich jak agility lub jako pies tropiący. Bardzo szybko akceptuje nowe warunki bytowe, a nowych ludzi wręcz kocha od pierwszego wejrzenia. Nie sprawdzony jak reaguje na koty, ale z jego zachowaniem może się okazać zbyt ruchliwy dla kociastych. Kusy może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Pozostawiony sam sobie długo nie posiedzi na podwórku – zorganizuje sobie sam czas poza ogrodzeniem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Czarek

 • CZAREK to schorowany i wyeksploatowany przez poprzednich opiekunów staruszek. Kiedy był pięknym dużym psem, który miał za zadanie pilnować gospodarstwa. Jak się zestarzał i zaczął chorować ludzie nie wydali złotówki na leczenie, a o karmieniu zapominali coraz częściej. Teraz Czarek w naszym Azylu zaczyna nowy etap w życiu. I chociaż z racji wieku szansę na adopcje ma mniejszą niż młodziki, jest teraz nakarmiony, ma podane leki i w miarę możliwości wychodzi sobie na spacery. Jeszcze trochę w nim zostało z „ostrego” psa pilnującego i potrafi warknąć, jednak brak zębów i mała mobilność eliminują zagrożenie. Ma problemy z chodzeniem z uwagi na spondylozę oraz dysplazję stawów tylnych łap. Wymaga regularnego podawania suplementów oraz w okresach wrażliwych również leków przeciw bólowych. Akceptuje inne psy, młode odgania od siebie warknięciem, spokojne ignoruje. Na spacerach chodzi sobie w swoim tempie zwiedzając okolicę, nie ma już siły na to aby pociągnąć smycz. Szybko zaakceptował nowych ludzi wokół siebie oraz warunki bytowe. Jest psem głównie leżącym i obserwującym, choć w domowych warunkach może nabrać więcej sił i chęci na dreptanie. Dla Czarka marzy nam się dom lub mieszkanie na parterze u rodziny bez małych dzieci. Nie sprawdzony jak reaguje na koty. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Czarek jest zaszczepiony, odrobaczony, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Miki

 • pies
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Julka
 • MIKI- żwawy i chętny do figlów psiak w typie spaniela. Chętnie pobawi się w berka, potrafi też aportować, choć nie zawsze się mu chce. Jednego czego nigdy nie odmawia to ustawienia się, aby go pogłaskać lub wyczesać (ale nie na łapach). Bardzo chętnie przebywa przy opiekunach. Łasuch jakich mało – smakołyki wręcz połyka. Bardzo szybko akceptuje nowych opiekunów oraz otoczenie. Nie sprawdzony jak reaguje na koty, nie zaczepia innych psów. Jest dość głośnym psem, każdą radość mocno akcentuje szczekaniem. Potrafi chodzić na smyczy. Na spacery zabierany chętnie nawet przez młodzież – ujmuje swoim zabawowym zachowaniem, a jednocześnie spokojnym chodzeniem na spacerze. Może zamieszkać ze starszymi dziećmi. Toleruje spokojne psy, przy bardziej aktywnych wycofuje się. Miki może zamieszkać wyłącznie w mieszkaniu lub domu. Nie nadaje się na całoroczne mieszkanie na zewnątrz. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Miki jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Gucio

 • GUCIO to prawdziwy jamniś (choć nie do końca tak wygląda), który chce mieć swojego człowieka na wyłączność. Tak bardzo tęskni za swoją kanapą – to nie pies do budy!, że za każdym razem jak przechodzi się obok jego kojca Gucio skomli. W ten sposób chce chociaż na chwilę złapać uwagę opiekunów na sobie. Kiedy jest możliwość i wejdzie się do kojca jest przeszczęśliwy i nie pozwala pozostałym psom podejść do człowieka. Tak bardzo chce być przytulany, że sam próbuje wskoczyć na ręce, co często kończy się bolesnym uderzeniem jego pysia w naszą brodę. Jest psem typowo do przytulania, dbania o jego wygody i kochania. Idealnym domem dla Gutka będzie rodzina z dużymi dziećmi lub wręcz starsze osoby, które mają unormowany cykl dnia. Gutek nie potrzebuje szaleństw i długich spacerów, Wystarczą mu standardowe miejskie spacery z ukochanym opiekunem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i chętnie wychodzi na spacery. Toleruje inne psy, na koty nie został sprawdzony. Gucio szuka wyłącznie ciepłego domu, nie nadaje się do zamieszkania na podwórku przy budzie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce!Gucio posiada czip i książeczkę zdrowia. Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Pringels

 • PRINGELS jest psim seniorem, który trafił pod naszą opiekę w bardzo złej kondycji. Mimo intensywnej opieki nadal ma problemy z poruszaniem, które wynikają z zaniedbań w miejscu gdzie kiedyś przebywał. Jest psem spokojnym, niezbyt wymuszający kontakt z człowiekiem, mimo to bardzo przyjacielskim. Większość czasu spędza leżąc na materacu w kojcu. Nie interesuje się innymi psami, jedynie co go interesuje to opiekun, do którego chętnie przychodzi na porcję głaskania i przytulania. Lubi swobodę ruchu – może więc od czasu do czasu głuchnąć na zawołania. Bardzo szybko akceptuje nowych opiekunów, nie jest natarczywy choć bardzo lubi przebywać w towarzystwie człowieka. Ma problemy z poruszaniem się – lata zaniedbań doprowadziły do zwyrodnień w stawach. Sprawdzi się jako pies dla starszych opiekunów prowadzących regularny tryb życia. Dla Pringelsa szukamy wyłącznie domu/mieszkania na niskich kondygnacjach lub z windą. Z racji posiadania przez niego sierści bez podszerstka i podeszłego wielu Pringels nie zostanie wydany do budy. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Pringels posiada czip i książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony i kastrowany. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Aluś

 • ALUŚ nasze psie dziecko jest psem dość żywiołowym, aktywnie namawiającym do zabawy zarówno innego psa jak i opiekuna. Biega, skacze kopie dołki i na dodatek uwielbia zabawę w berka. Obecnie troszkę nieokrzesany, ale na dobrej drodze do bycia poważnym psem. Spokojnie obserwuje nieznane sobie osoby przy pierwszym kontakcie, jednak smakołyki rozwiewają wątpliwości w mig. Z racji młodego wieku na początku znajomości potrzebuje dużo uwagi ze strony opiekuna, szczególnie przy poznawaniu zasad panujących w domu. Wymaga aby przyszły opiekun poświęcił mu dużo czasu i aktywnie spędzał z nim czas. Potrzebuje dużo aktywnego ruchu – nie nadaje się na psa drepczącego na spacerach wokół bloku. Może zostać idealnym kompanem do zabaw ze starszymi dziećmi. Nie sprawdzony jak reaguje na koty, akceptuje natomiast inne psy. Potrafi chodzić na smyczy, choć jak przystało na szczeniaka czasami pobiegnie w drugą stronę. Aluś szuka wyłącznie rodziny, która zapewni mu miejsce w swoim domu lub mieszkaniu, nie zostanie wydany na podwórko. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe lub opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Aluś jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

gilda

 • suczka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Ola Kopeć
 • GILDA jest młodziutką sunią kochającą wszystkie istoty. Nie ma dla niej żadnej różnicy: pies, kot czy człowiek – każdego lubi i z każdym chce się bawić. Bardzo chętnie spędza czas z dziećmi, ale też nie odmawia sobie przytulanek u dorosłych osób. Wesoła, rozbrykana, nie wie co to zmęczenie – będzie idealnym kompanem zabaw w domu z dziećmi. Wymaga jeszcze trochę ogłady, dlatego potrzebuje opiekuna stanowczego, ale łagodnego, potrafiącego uszanować psie potrzeby ale również nauczyć psa respektowania zasad wspólnego życia. Psiak ma dużo energii – przyszły opiekun musi liczyć się z koniecznością zapewnienia psu sporej dawki ruchu i pracy umysłowej. Na spacerach ma jeszcze momenty zapomnienia i wtedy ciągnie gdzie oczy poniosą. Dla Gildy szukamy rodziny, która zaoferuje jej miejsce w swoim mieszkaniu lub domu. Nie wydamy jej na podwórko. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Gilda jest odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Kajtek

 • pies
 • …..
 • Wirtualny opiekun – Angelika i Jakub
 • KAJTEK to spokojny, zrównoważony psiak w średnim wieku. W kojcu najczęściej przyjmuje pozycję obserwatora wyczekującego na swoją porcję głaskania i przytulania. Wypuszczony z kojca lubi biegać i zaczepia do zabawy. Chętnie nawiązuje kontakty z innymi psami. Bardzo szybko akceptuje nowych ludzi wokół siebie. Lubi wychodzić na spacery, wręcz ich wyczekuje. Jest psem idealnym – spokojny, nie ciągnie na smyczy, nie niszczy. Będzie wspaniałym psem towarzyszem osób starszych, mających stabilny tryb życia. Nie wymaga długich forsownych spacerów. Jedyne czego bardzo chce to posiadanie własnej podusi na której będzie mógł się wygodnie rozciągać. Nie sprawdzony jak reaguje na koty, ale jego zrównoważony charakter gwarantuje przyjaźń psio-kocią. Dla Kajtka szukamy opiekuna, z którym zamieszka w domu lub w mieszkaniu, nie oddamy go na podwórko. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe lub opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Kajtek jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Drago

 • pies
 • …..
 • Wirtualny opiekun – Zofia Chrostek, Magda i Dawid
 • DRAGO to młody, wyjątkowo wrażliwy psiak. Bardzo źle znosi pobyt w kojcu, nie potrafi się odnaleźć w nowej azylowej rzeczywistości. Najchętniej czas spędzałby w wyłącznym towarzystwie swojego osobistego człowieka. Toleruje inne psy, ale nie jest zainteresowany aby nawiązać z nimi kontakty. Woli całymi dniami czekać aż opiekun zainteresuje się nim. Najlepsze chwile dla Drago to czas kiedy może wyjść na spacer poza teren Azylu. Wtedy widać jak wraca do niego radość i chęć bycia aktywnym psem. Dla Drago poszukujemy domu, w którym będzie mógł zostać ulubionym towarzyszem zabaw dzieci. Jest psem aktywnym, wymaga intensywnych spacerów ale potrzebuje też aby poświęcić mu dużo czasu w domu. Dobrze jak przyszły opiekun odbędzie wraz z Drago kurs posłuszeństwa. Pomoże to w poradzeniu sobie z ewentualną tęsknotą psa za opiekunem podczas godzin pracy i wypracowaniu zasad panujących w domu. Bardzo szybko i chętnie nawiązuje kontakt z osobami, których nie zna, nie został sprawdzony jak reaguje na koty. Drago może również zamieszkać na terenie otwartym w ocieplonej budzie – warunkiem jest stała obecność przynajmniej jednego domownika i bardzo bliski kontakt z psem. Nie może być zostawiony sam na podwórku / ogrodzie przez długie godziny. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Drago posiada czip i książeczkę zdrowia. Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.
Pages:  123

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Polityka Cookies