Brukselka

 • BRUKSELKA jest suczką bardzo sympatyczną i łagodną, wręcz uwielbianą przez wszystkich. Towarzyszy nam od dnia, kiedy została zabrana z pola kapusty, którego miała pilnować. Jest typowym psem sezonowym – przestarzałej rolniczej „tradycji”, w której bezpieczeństwo psa i opieka nad nim odchodzi w zapomnienie. Najważniejsze są uprawy, których pies ma pilnować przypięty łańcuchem do pola i mającym za schronienie np. beczkę… U nas Brukselka zaznała spokojnego snu w bezpiecznej budzie, nie musi spać czujnie w obawie, że podejdzie do niej dzikie zwierzę. W naszym Azylu Brukselka jest najważniejsza – dostaje regularnie karmę przeznaczoną dla psów (nie resztki z pańskiego stołu), jest regularnie wyprowadzana na spacery. Ma zapewnioną opiekę całą dobę, odwdzięcza się nam dobrym samopoczuciem, pięknie odrośniętą sierścią i radością kiedy wraca do kojca. W chwili obecnej nie jest do adopcji stałej – w jej sprawie prowadzone jest postępowanie prokuratorskie. Ale Brukselkę można zaadoptować tymczasowo. Sunia nie ma problemu z innymi psami, chętnie przebywa w ich obecności. Nie sprawdzona jak reaguje na koty. Potrafi chodzić na smyczy. Na spacery zabierana chętnie nawet przez młodzież. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Brukselka jest zaszczepiona, odrobaczona, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa w Głogowie pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do Azylu na ul. Portową 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Hirka

 • HIRKA nie miała łatwego życia. Przywiązała się do pewnej osoby, ale nie była wpuszczana do domu, nawet na podwórko. Żyła pod płotem, spała gdzie znalazła sobie schronienie i rodziła co cieczkę. Ot, wiejskie, polskie życie psa bezdomnego. Trafiła do naszego Azylu z czwórką swoich ok. 3 m-cznych córek. Hirka to niewielka, przyjazna sunia, która uwielbia kontakt z ludźmi, bardzo chętnie daje się głaskać. Wśród innych psów chce mieć opiekuna na wyłączność, przez co czasami doprowadza do sprzeczek. Ale Hirka delikatnie upomina się o uwagę, jest bardzo łagodna, więc może zamieszkać w domu ze starszymi dziećmi. Już umie chodzić na smyczy, prawie nie ciągnie, radzą sobie z nią nawet dzieci w wieku szkolnym. Toleruje wybrane psy, nie sprawdzona jak reaguje na koty. Szybko natomiast akceptuje nowych ludzi i warunki wokół siebie. Hirka szuka własnej kanapy i opiekuna z uporządkowanym stylem życia. Opiekun Hirki powinien pozwolić jej, aby we własnym tempie poznała i zaakceptowała wszystko, co nowe. Sunia nie nadaje się na całoroczne mieszkanie na zewnątrz – potrzebuje bliskości człowieka i własnego miejsca w domu/mieszkaniu. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiona, odrobaczona, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus.. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Busia

 • BUSIA to jedna z czterech córek Hirki. Początki szczenięcego życia spędziła obok ludzi, nikt jej nie głaskał, nie przytulał. Niestety brak socjalizacji spowodował, że Busia to nieśmiała, ale bardzo żywiołowa psinka. Jest bardzo ruchliwa, wszędzie jej pełno. Mieszkając w naszym azylu powoli jest już zaznajomiona z ludzką ręką, szelkami, smyczą i spacerami. Nadal w pierwszym kontakcie z człowiekiem jest lekko płochliwa. Potrzebuje trochę czasu, żeby zaufać i się otworzyć. Jeśli widzi, że nic złego się nie dzieje pozwala bez problemu wziąć się na ręce i głaskać. Busia to psi podrostek, który na początku znajomości potrzebuje dużo uwagi ze strony opiekuna, szczególnie przy poznawaniu zasad panujących w domu. Szuka domu, który da jej czas na oswojenie się z nową sytuacją w jej tempie, nic nie przyspieszając. Dobrze dogaduje się z innymi psami, nawet preferujemy dom gdzie będzie inny pies, który stanie się dla Busi kumplem do zabaw oraz doda jej odwagi. Busia nie nadaje się na całoroczne mieszkanie na zewnątrz – potrzebuje bliskości człowieka i własnego miejsca w domu/mieszkaniu. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Busia jest zaszczepiona, odrobaczona, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus.. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Demi

 • DEMI to młoda, bardzo pozytywnie nastawiona suczka. Jej wesoły charakter widać w kojcu, jak zaprasza do zabawy pozostałe psy, a także na spacerach, na które bardzo chętnie wychodzi. Demi ma bardzo zrównoważony charakter, szybko i chętnie uczy się nowych rzeczy. Nie ma żadnych problemów z akceptacją nowych warunków bytowych czy nowych osób. Jest psem uwielbiającym wspólne wycieczki i przebywanie przy swoim opiekunie. Optymalnym miejscem dla niej będzie aktywna rodzina, która wolny czas będzie spędzać razem z psem na świeżym powietrzu. Demi doskonale sprawdzi się jako kumpel do zabaw dla drugiego psa, ale również dla dzieci. Nie została sprawdzona jak reaguje na koty, ale przy fachowym zapoznaniu nie powinno być z tym problemu. Demi chodzi na smyczy, ale jak bywa w przypadku młodych psów, potrafi pociągnąć jeżeli ją coś zainteresuje. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, choć dla Demi preferujemy życie z rodziną wewnątrz. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Demi jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Miron

 • MIRON jest bardzo przyjacielskim psem o łagodnym charakterze, który szybko akceptuje wszystkie zmiany wokół siebie. Czasami lubi sobie poszczekać, ale też chętnie garnie się do głaskania. Tolerancyjny i wyrozumiały, pozwala na wykonywanie przy sobie zabiegów pielęgnacyjnych. Mimo większych rozmiarów jest psem, który może zamieszkać w domu z mniejszymi dziećmi. Idealny kompan do zabaw dla starszych dzieci, małe może niechcący przewrócić. Akceptuje inne psy wokół siebie, nie sprawdzony jak reaguje na koty. Na spacerach ignoruje obce psy, a zaczepiony chętnie podejmuje się zabawy. Uwielbia wodę, bez względu czy jest to kałuża czy potoczek. Jest bardzo inteligentnym psem, wymagającym spokojnego prowadzenia. Przyszły opiekun Mironka musi być osobą spokojną i cierpliwą, w sytuacji wywierania na nim przymusu (nie tolerujemy awersyjnych metod szkolenia) pies się wycofuje. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Potrafi chodzić na smyczy wręcz idealnie. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Warren

 • pies
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Julka i Kasia
 • Warren jest ostrożny w pierwszych kontaktach z nieznanymi osobami. Jednak po krótkiej chwili przełamuje strach i okazuje się bardzo przyjacielskim psem. Bardzo pomocne w przełamaniu lodów są biszkopciki. Chętnie uczy się nowych komend, łatwo akceptuje nowe warunki bytowe oraz osoby. Wymaga, aby przyszły opiekun poświęcił mu dużo czasu i aktywnie spędzał z nim czas oraz konsekwencji w postępowaniu, co nie oznacza wymuszania na nim zachowań. Opiekun powinien być osobą asertywną, potrafiącą uszanować psie potrzeby, ale również nauczyć psa respektowania zasad wspólnego życia. Warren to młody pies potrzebujący ruchu, a nie wychodzący na spacery 2 razy dziennie – przyszły opiekun musi liczyć się z koniecznością zapewnienia psu sporej dawki ruchu i pracy umysłowej. Zdecydowanie nie jest psem do wylegiwania się na kanapie. Warren to typowy pacyfista – rzadko zaczepia inne psy (ale zaczepiony nie da sobie dmuchać w kaszę), koty wręcz ignoruje. Jest wspaniałym psem – kompanem dla wspólnych zabaw dla dzieci, które uwielbia. Chodzi na smyczy, potrafi nawet chwilami nie ciągnąć, jednak wymaga intensywnego szkolenia chodzenia na luźnej smyczy. Dla tego Jegomościa szukamy aktywnej rodziny, która wolne chwile będzie spędzać z psem na świeżym powietrzu. Warren nie nadaje się na psa stróżującego, mieszkającego na zewnątrz – z powodu braku podszerstka jest to pies, który powinien mieszkać w domu/mieszkaniu wraz ze swoimi opiekunami. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Warren jest zaszczepiony, odrobaczony, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Floki

 • Floki to gryzący po rękach, szarpiący za nogawki DIABEŁ – czyli normalny, zdrowy szczeniak wymagający uwagi i czasu, aby wyrósł na super psa. Będzie średni, a nawet duży, zatem lepiej nie odkładać nauki na półkę. Został dwa razy odrobaczony, ma podane 2 szczepienia przeciw chorobom zakaźnym, jest zaczipowany. Przyszły opiekun będzie zobowiazany do dokończenia cyklu szczepień oraz przeprowadzenia kastracji w późniejszym czasie. Obowiązuje umowa adopcyjna. NIE na łańcuch czy do budy. Nie wydajemy psów na tereny opustoszałe i niezamieszkane. Kontakt w sprawie adopcji 667966567.

Prima

 • PRIMA jest psim podrostkiem, która już miała okazję poznać co to bezdomność. Od pierwszych kontaktów, nawet z nieznanymi sobie osobami, chętnie garnie się do głaskania. Łatwo akceptuje nowe warunki bytowe. Prima to pies dla ludzi aktywnych i zdrowych, wymaga sporej dawki ruchu i siły fizycznej opiekuna, jest w stanie przewrócić nawet dorosłą osobę. W niekontrolowanej zabawie łatwo może niechcący przewrócić dziecko lub zadrapać pazurem powodując nawet poważne urazy. Potrafi chodzić na smyczy, ale na spacerach próbuje własnych sił dość mocno ciągnąc. Pozostawiona sama w domu potrafi z nudów niszczyć rzeczy. Prima, z racji młodego wieku, temperamentu powinna przejść wraz z opiekunem kurs na posłuszeństwo. Czas przeznaczony na naukę i zabawę z psem zaprocentuje w postaci posiadania zadowolonego i zrównoważonego czworonożnego domownika. Dla Primy szukamy wyłącznie odpowiedzialnych opiekunów, potrafiących uszanować psie potrzeby ale również nauczyć psa respektowania zasad wspólnego życia. Psiak ma dużo energii – przyszły opiekun musi liczyć się z koniecznością zapewnienia psu sporej dawki ruchu i pracy umysłowej. Nie sprawdzona jak reaguje na koty (raczej ich nie polubi), akceptuje tylko wybrane, spokojne psy. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe lub opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Prima posiada czip i książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu na ul. Portowej 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Kuba

 • KUBA od najmłodszych lat życie spędził przy budzie, na łańcuchu. Teraz mieszka w kojcu, wychodzi regularnie na spacery. Spokojny, nigdy nie narzuca się osobom odwiedzającym azyl. Kuba lubi sobie pobiegać swobodnie, ale też chętnie chodzi na spacery na smyczy. Od czasu do czasu włącza się mu nutka stróża i zaszczeka, ale nie są to częste przypadki. W kojcu spokojny, nie niszczy rzeczy czy posłań, utrzymuje czystość. Wręcz idealny przyjaciel, który po ciężkich latach na zewnątrz bardzo doceni możliwość mieszkania z opiekunem w domu/mieszkaniu. Bardzo szybko akceptuje nowe warunki bytowe oraz nowe osoby. Jest trochę płochliwy, więc opiekun powinien być osobą asertywną, potrafiącą uszanować psie potrzeby ale również nauczyć psa respektowania zasad wspólnego życia bez uciekania się do metod awersyjnych. Kuba może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, choć dla Kubusia preferujemy życie z rodziną wewnątrz. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Kuba jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Rudek

 • RUDEK to wesolutki, mały pocieszny psiaczek. Bez problemu potrafi dzielić przestrzeń z innymi psami, choć nieskory do zabawy z nimi. Zdecydowanie woli spędzać czas z opiekunem – wtedy chętnie bawi się w berka lub po prostu pakuje się na kolana i oczekuje drapania tu i ówdzie. Rudek chętnie zamieszka ze starszymi dziećmi, dla których będzie wspaniałym kompanem do wspólnych zabaw. Wspaniale zachowuje się na spacerach: grzecznie chodzi na smyczy, nie zaczepia innych psów. Bardzo szybko akceptuje nowych ludzi i nowe warunki, choć ma kilkusekundowe momenty na zastanowienie. Jednak podany smakołyk błyskawicznie rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie sprawdzony bezpośrednio jak reaguje na koty, chociaż mija je na wybiegu bez zainteresowania. Dla naszego pupilka szukamy wyłącznie rodziny, która zaoferuje mu własne miejsce w domu, najlepiej na kanapie. Rudek posiada czip i książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu na ul. Portowej 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Karmi

 • suczka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Katarzyna Mądra
 • KARMI wróciła do nas w związku z chorobą dotychczasowego opiekuna. Po pierwszej adopcji mieszkała w mieszkaniu, gdzie nie sprawiała żadnych problemów. Karmi to bardzo kontaktowa suczka średniej wielkości. Lubi zabawy na świeżym powietrzu, błotne kąpiele oraz pławienie się latem w baseniku. Bardzo szybko akceptuje nowe warunki i opiekunów. Akceptuje każdego psa, który się przed nią pojawi. Mimo, że potrafi chodzić na smyczy, to trochę ciągnie. Z racji posiadania genu labradora potrzebuje uwagi ze strony opiekuna, szczególnie przy poznawaniu zasad panujących w domu, ale musi być również z osobą asertywną, potrafiącą uszanować psie potrzeby. Karmi jest psem posiadającym dużo energii co wiąże się z tym, iż wymaga dużo aktywnego ruchu – nie nadaje się na psa drepczącego na spacerach wokół bloku. Może zostać idealnym kompanem do zabaw ze starszymi dziećmi. Jest psim łakomczuchem, co z jednej strony przyspieszy proces nauki, ale może też spowodować, że Karmi urośnie w szerz. Nie sprawdzona jak reaguje na koty, ale jest duże prawdopodobieństwa, że polubi miauczącego kompana. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, choć dla Karmi preferujemy dom lub mieszkanie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Perle

 • suczka
 • gmina Głogów
 • Wirtualny opiekun – Przedszkole Niepubliczne Poziomka
 • PERLE jest młodziutką, bardzo przyjacielską suczką przypominającą z wyglądu i charakteru labradora. Perle to żywiołowa dama, aktywnie namawiająca do zabawy zarówno innego psa jak i opiekuna. Obecnie troszkę nieokrzesana, ale na dobrej drodze do bycia poważnym psem. Spokojnie obserwuje nieznane sobie osoby przy pierwszym kontakcie, jednak smakołyki rozwiewają wątpliwości w mig. Z racji młodego wieku na początku znajomości potrzebuje dużo uwagi ze strony opiekuna, szczególnie przy poznawaniu zasad panujących w domu. Potrzebuje dużo aktywnego ruchu – nie nadaje się na psa drepczącego na spacerach wokół bloku. Uwielbia wodę i nigdy nie ominie okazji aby się zamoczyć – bez względu czy jest to kałuża czy sadzawka. Jest idealnym kompanem do zabaw ze starszymi dziećmi lub dla innego psa. Nie sprawdzona jak reaguje na koty, akceptuje natomiast inne psy. Potrafi chodzić na smyczy, choć jeszcze trochę pociągnie tu i ówdzie. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wykastrowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Milenka

 • suczka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Beata Wielgosińska
 • MILENKA została znaleziono na poboczu jednej z głównych ulic naszego miasta. Podczas pierwszych badań okazało się, że suczka jest niewidoma i bardzo niedosłysząca. Złe wyniki krwi zostały już poprawione odpowiednią dietą oraz opieką. Pozostała mała dysfunkcja trzustki, którą spokojnie daje się suplementować. Milenka jest psem niedużym, za to bardzo towarzyskim. Mimo braku oczu i uszu jest przemiłą suczką, która wręcz uwielbia przytulanie i głaskanie. Jeżeli ma okazję, to nie odstępuje człowieka na krok. Uwielbia kontakt z człowiekiem i wręcz dopomina się o uwagę. To typowy pies kanapowy, u którego wyjątkowo same spacery wokół bloku wystarczą. Toleruje spokojne psy, na koty nie sprawdzona. Może zamieszkać ze starszymi dziećmi. Szukamy dla Milenki osoby spokojnej, cierpliwej z ustalonym harmonogramem dnia. Wtedy sunia będzie czuła się bezpieczna. Z racji jej ułomności preferujemy rodziny mieszkające w domkach, na parterze lub w bloku z windą. Milenka potrafi idealnie chodzić na smyczy choć czasami potrafi kręcić kółka. Jest zaszczepiona, odrobaczona, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Nosek vel Bolesław

 • pies
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Beata Kuzia-Siwińska, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie, Magdalena Deptuch
 • NOSEK to prawdziwy wulkan energii. Nie lubi stać w miejscu, najchętniej byłby w ciągłym ruchu. Jest psem bardzo towarzyskim, czasami niestety za bardzo – podczas spaceru chciałby się przywitać z każdą napotkaną na drodze osobą. Uwielbia bawić się z człowiekiem, szczególnie szeleszczącą lub piszczącą zabawką. W chwilach zapomnienia nie chce zabawki oddać – wtedy wystarczy małego podnieść i zabawkę można spokojnie zabrać. Kontaktowy, chętnie i szybko się uczy. Mocno rozbawiony czasami się zapomina i zdarza mu się chwytać zębami np. po rękach. Potrafi pociągnąć na smyczy jeżeli zauważy coś interesującego. Wymaga konsekwencji w postępowaniu, co nie oznacza wymuszania na nim zachowań. opiekun powinien być osobą asertywną, potrafiącą uszanować psie potrzeby ale również nauczyć psa respektowania zasad wspólnego życia. Psiak ma dużo energii – przyszły opiekun musi liczyć się z koniecznością zapewnienia psu sporej dawki ruchu i pracy umysłowej. Nosek może stać się wspaniałym kompanem zabaw dla starszych dzieci. Niesprawdzony jak reaguje na koty, jednak nie wróżymy tutaj zgody. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, choć preferujemy dom lub mieszkanie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nosek jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Florian

 • pies
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Urszula Majdańska-Wachowicz
 • Florian okazał się całkiem żwawym i chętnym do figlów starszym panem. Chętnie pobawi się w berka, oczywiście w swoim tempie:), potrafi też aportować, choć nie zawsze się mu chce. Jednego czego nigdy nie odmawia to ustawianie się, aby go pogłaskać lub wyczesać (ale nie na łapach). Bardzo chętnie przebywa przy opiekunach. Łasuch jakich mało – smakołyki wręcz połyka. Bardzo szybko akceptuje nowych opiekunów oraz otoczenie. Nie sprawdzony jak reaguje na koty, nie zaczepia innych psów. Potrafi chodzić na smyczy. Na spacery zabierany chętnie nawet przez młodzież – ujmuje swoim zabawowym zachowaniem, a jednocześnie spokojnym chodzeniem na spacerze. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Florian jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa w Głogowie pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do Azylu na ul. Portową 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Napi

 • pies
 • gmina Niechlów
 • Wirtualny opiekun – Martyna Zielińska, SP7 klasa 4a
 • Napi to pies średniej wielkości. Lubi kontakt z ludźmi, jest ogromnym pieszczochem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Kiedy kogoś zaakceptuje, najchętniej nie opuszczałby go na krok. Nie przepada za innymi psami. Prawdopodobnie w nowym domu przy odpowiednim traktowaniu Napi stanie się łagodniejszy. Jego nerwowość to pozostałość po porzuceniu go na pustej posesji przez poprzedniego właściciela. Jednak na tą chwilę polecamy go do domu bez innych zwierząt. Szybko akceptuje nowe warunki i opiekunów, szybko też uczy się nowych komend. Napi ma dużo energii – przyszły opiekun musi liczyć się z koniecznością zapewnienia psu sporej dawki ruchu. Nie sprawdzony jak reaguje na koty. Prawdopodobnie całe swoje dotychczasowe życie spędził mieszkając na dworze, może więc mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Potrafi chodzić na smyczy. Napi jest wykastrowany i zaszczepiony, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa w Głogowie pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do Azylu na ul. Portową 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.
Pages:  123