Szarka

 • suczka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Alicja Sienkiewicz
 • SZARKA jest suczką z linii użytkowej Gończego Polskiego. Jej temperament oraz mocne cechy psa myśliwskiego spowodowały, że poprzedni opiekun nie zapanował nad jej instynktem. Szarka pozostawiona sama sobie, bez odpowiedniego szkolenia oraz organizacji czasu, uciekała z posesji i eksplorowała środowisko na własną łapę, nawet polując na zwierzęta z sąsiedztwa. W chwili obecnej Szarka przystosowała się do wychodzenia na spacery o określonych porach na smyczy, ale wymaga uwagi poza azylem. Jest psem dominującym, świadomym swoich zalet: dobry węch, siła oraz spryt, przez co może sprawiać pewne problemy początkującym opiekunom. Wymaga odpowiedzialnego i konsekwentnego prowadzenia – kiedy wyczuje słabość opiekuna, może stać się nieposłuszna i niszczycielska. Wymaga szkolenia, na które jest podatna, ale nie w formie przymusu. Choć posiada silny instynkt łowiecki, przy odpowiednim wkładzie pracy da się ją wyszkolić tak, by nie pognała w las za zwierzyną. Jak każdy Gończy polski uwielbia spacery, niezależnie od pogody i pory roku. W ogóle chętnie przebywa na powietrzu. Ma też silny instynkt stróżowania – szczeka, gdy pojawi się intruz. W stosunku do obcych okazuje rezerwę, ale kilka odpowiednich smaczków i Szarka akceptuje nową osobę. Jeżeli już kogoś poznała wręcz garnie się do niej. Choć predysponowana do stróżowania, w domu nie jest hałaśliwa, a wybiegana, nie będzie się narzucać swoim towarzystwem. Szarka potrzebuje dużo ruchu i odpowiedniej stymulacji psychofizycznej. Uwielbia długie spacery, dlatego opiekun powinien zadbać o to, aby przynajmniej raz w tygodniu dać jej szansę na wybieganie się. Szarkę polecamy wszystkim osobom lubiącym ruch na świeżym powietrzu, sprawdzi się na torze agility, może towarzyszyć w joggingu, a także w rowerowych czy konnych przejażdżkach. Nie sprawdzona jak reaguje na koty, ale jest duże prawdopodobieństwa, że instynkt myśliwski zwycięży i będzie koty ganiać. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, jednak dla Szarki preferujemy dom lub mieszkanie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Szarka nie może być wykorzystywany do polowań! Jest zaszczepiona, odrobaczona oraz wykastrowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Janka

 • suczka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Patryk Szycko
 • JANKA to mix Gończego Polskiego w pierwszym pokoleniu (jej matka Szarka jest Gończym Polskim). Po matce i jej przodkach odziedziczyła wygląd oraz charakter psa myśliwskiego. Wymaga odpowiedzialnego i konsekwentnego prowadzenia – pozostawiona sama sobie stanie się nieposłuszna, niszczycielska, zacznie również uciekać z posesji w poszukiwaniu przygód. Przyszły opiekun Janki powinien zadbać o wspólne szkolenie metodami pozytywnymi. Mimo że Janka dobrze odnajdzie się w rodzinie, nie jest to typowy pieszczoch i kanapowiec. To idealny pies dla osób bardzo aktywnych, lubiących odpoczynek na świeżym powietrzu. Może być partnerką w joggingu, czy też jeździe na rowerze, świetne sprawdzi się we wszystkich psich sportach, takich jak agility lub jako pies tropiący. Jak każdy pies myśliwski, potrzebuje dużo ruchu i odpowiedniej stymulacji psychofizycznej. Uwielbia długie spacery, dlatego właściciel powinien zadbać o to, aby przynajmniej raz w tygodniu dać jej szansę na wybieganie się. Nie sprawdzona jak reaguje na koty, ale jest duże prawdopodobieństwa, że instynkt myśliwski zwycięży i będzie koty ganiać. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, jednak dla Janki preferujemy dom lub mieszkanie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Janka nie może być wykorzystywana do polowań! Jest zaszczepiona, odrobaczona oraz wykastrowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567

Tosia i Pati

 • suczki
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Milena Świt
 • Tosia – 2009, Pati – 2012
 • Galeria
 • TOSIA i PATI – matka i córka są pod naszą opieką od czasu kiedy ich opiekunka zaniemogła. Suczki są ze sobą bardzo zżyte. Pati – kudłatek w typie Yorka nigdy nie była sama, zawsze ze swoją mamą Tosią – mini sznaucerkiem. Obie dziewczynki całe życie spędziły w ciepłym domu na miękkiej kanapie. Są troszkę wystraszone całą sytuacją i zmianami w ich życiu, ale powoli otwierają się i pokazują swoje prawdziwe oblicze: łasuchów i pieszczochów. Obie mikro sunieczki bardzo ładnie spacerują na smyczach, cieszą się już praktycznie do wszystkich osób chętnych zabrać je na spacer. Są spokojnymi, czystymi psiakami, wręcz idealnymi do zamieszkania ze starszymi osobami, które zaoferują im regularny tryb życia. Nie nadają się do domu z małymi dziećmi, których się boją. Nie sprawdzone jak reagują na koty. Dla Tosi i Pati poszukujemy rodziny, która zaoferuje im obu WSPÓLNY dom lub mieszkanie. Absolutnie sunie nie mogą mieszkać na podwórku! Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Obie panienki są zaszczepione, odrobaczone i wykastrowane, posiadają własny chip i książeczkę zdrowia. Przebywają pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Timur

 • TIMUR wielki kudłaty, łagodny, czarny misio jest ostrożny w pierwszych kontaktach z nieznanymi osobami. Jednak po krótkiej chwili przełamuje strach i okazuje się bardzo przyjacielskim psem. Chętnie uczy się nowych komend, łatwo akceptuje nowe warunki i osoby. Timur to młody pies potrzebujący ruchu, a nie wychodzący na spacery 2 razy dziennie. Z obserwacji w kojcu wynika, że będzie lepiej czuł się jako pies żyjący na zewnątrz. Timur został złapany jak błąkał się po terenach wiejskich, nie wiemy dokładnie co przeżył. Jest jednak trochę zlękniony jeżeli człowiek wykonuje szybkie ruchy lub mówi podniesionym głosem. Przyszły opiekun Timura powinien być osobą asertywną, potrafiącą uszanować psie potrzeby, ale również nauczyć psa respektowania zasad wspólnego życia. Nie sprawdzony jak reaguje na koty, akceptuje inne psy, jednak tylko te o spokojnym charakterze. Potrafi chodzić na smyczy. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Portos

 • PORTOS to spokojny, zrównoważony psiak. Jest wręcz idealnym kompanem do życia w bloku w rodzinie seniorów lub ze starszymi dziećmi. Odebrany interwencyjnie z poprzedniej adopcji, pomimo tego nie stracił zaufania do ludzi i nadal darzy ich wielką psią miłością. W kojcu najczęściej przyjmuje pozycję obserwatora, nie wymusza kontaktu, nie ma też niszczycielskich zapędów. Wypuszczony z kojca lubi biegać i zaczepia do zabawy. Chętnie nawiązuje kontakty z innymi psami. Bardzo szybko akceptuje nowych ludzi wokół siebie, choć na początek potrzebuje impulsu w postaci smaczka. Nie sprawdzony jak reaguje na koty. Portosikowi szukamy rodziny, która zaoferuje mu miejsce w swoim mieszkaniu lub domu. Potrafi chodzić na smyczy, jednak jak coś go zainteresuje to pociągnie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Miniu

 • pies
 • …..
 • Wirtualny opiekun – Weronika Orłowska
 • MINIU to prawdziwy wulkan energii. Nie lubi stać w miejscu, najchętniej byłby w ciągłym ruchu. Jest psem bardzo towarzyskim, czasami niestety za bardzo – podczas spaceru chciałby się przywitać z każdą napotkaną na drodze osobą. Uwielbia się bawić z psami, ale także z człowiekiem. Potrafi pociągnąć na smyczy jeżeli zauważy coś interesującego. Kontaktowy, chętnie i szybko się uczy. Mocno rozbawiony czasami się zapomina i zdarza mu się chwytać zębami np. po rękach. Wymaga konsekwencji w postępowaniu, co nie oznacza wymuszania na nim zachowań. Miniu potrzebuje cierpliwego i konsekwentnego opiekuna, który oduczy go złych nawyków. Z racji przebytego mocnego urazu na szyi, jest wrażliwy na podawanie zastrzyków, maści do ucha, czy wręcz przytulania. Ale czas leczy rany – powoli zapomina o złych rzeczach i pozwala na coraz więcej. Polecany do domu ze starszymi dziećmi, które uszanują prawo do „nieprzytulania”. W domu, w którym będzie inny pies na pewno zechce rządzić. Bardzo szybko akceptuje nowe warunki i opiekunów. Nie sprawdzony jak reaguje koty. Potrafi chodzić na smyczy. Miniu nie nadaje się na podwórko – docelowe miejsce dla niego to dom/mieszkanie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Gaik

 • GAIK mix teriera z wyglądu i zachowania. Biega, skacze kopie dołki i uwielbia smakołyki. Wesoły, nadaktywny pies dla osób aktywnych, znających potrzeby terierów. To pies potrzebujący ruchu, a nie spacerujący tylko pod blokiem 2 razy dziennie. Potrzebuje ruchu – im dłużej przebywa na świeżym powietrzu, tym jest spokojniejszy w kojcu. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie aktywność i wysiłek fizyczny. Bardzo szybko i łatwo akceptuje nowe warunki i nowych opiekunów. Absolutnie nie toleruje kotów, akceptuje natomiast inne psy. Jest psem pasywnym, aktywne psy mogą atakować Gaika. Gaik boi się huków i wystrzałów, potrzebuje aby w nowy rok poświęcić mu więcej uwagi. Wymaga pielęgnacji u psiego fryzjera, najlepiej jak będzie trymowany, a nie obcinany. Potrafi chodzić na smyczy, choć zdarza się mu ciągnąć. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, jednak dla Gaika preferujemy dom lub mieszkanie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Gaik nie może być wykorzystywany do polowań! Jest zaszczepiony, odrobaczony, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Leon

 • pies
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Agnieszka Kasperek
 • LEON przyjechał do nas prosto z grzybobrania. Pierwotne problemy z chodzeniem okazały się problemem bólowym stawów – wymaga stałej kontroli tylnej partii ciała. Po uśmierzeniu bólu Leon okazał się żwawym i chętnym do figlów staruszkiem. Chętnie pobawi się w berka, oczywiście w swoim tempie:), potrafi też aportować, choć nie zawsze się mu chce. Jednego czego nigdy nie odmawia to ustawianie się, aby go pogłaskać lub wyczesać (ale nie na łapach) oraz zabrać z kojca na spacer. Bardzo chętnie przebywa przy opiekunach. Łasuch jakich mało – smakołyki wręcz połyka, ale z drugiej strony bardzo wybredny do jedzenia. Smakują mu wyłącznie dobre, mięsne puszki – innych po prostu nie rusza. Bardzo szybko akceptuje nowych opiekunów oraz otoczenie. Nie sprawdzony jak reaguje na koty, nie zaczepia innych psów. Potrafi spokojnie chodzić na smyczy. Na spacery zabierany chętnie nawet przez młodzież – ujmuje swoim zabawowym zachowaniem, a jednocześnie spokojnym chodzeniem na spacerze. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, choć z racji wielu najlepiej jak zamieszka w domu z ogrodem lub mieszkaniu na niskiej kondygnacji. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Leon jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa obecnie w Głogowie pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Rafka

 • suczka
 • …..
 • Wirtualny opiekun – Natasza Jesinowicz
 • RAFKA jest bardzo przyjacielską suczką, szybko nawiązuje kontakt z opiekunem. Jest średnim psem o łagodnym charakterze, który szybko akceptuje wszystkie zmiany wokół siebie. Lubi sobie poszczekać, ale też chętnie garnie się do głaskania. Tolerancyjna i wyrozumiała, pozwala na wykonywanie przy sobie zabiegów pielęgnacyjnych. Mimo rozmiarów jest psem, który może zamieszkać w domu z mniejszymi dziećmi. Idealny kompan do zabaw dla starszych dzieci, małe może niechcący przewrócić. Jest młodą sunią, która potrzebuje uwagi ze strony opiekuna, szczególnie przy poznawaniu zasad panujących w domu a opiekun musi być osobą asertywną, potrafiącą uszanować psie potrzeby. Nie sprawdzona jak reaguje na koty, ale jest duże prawdopodobieństwa, że polubi miauczącego kompana. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, choć dla Rafki preferujemy dom lub mieszkanie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Max

 • pies
 • …..
 • Wirtualny opiekun – Natalia Chmiel
 • MAX to pies wyjątkowy. Mimo utraty wzroku z powodu zaniedbań w poprzednim miejscu potrafi bez problemu funkcjonować w nowym otoczeniu. Wprawdzie wymaga więcej uwagi na spacerach i w nowym otoczeniu, ale nie jest psem zalęknionym i łatwo rozpoznaje przestrzeń wykorzystując do tego swój niezawodny węch. Jest wielkim łasuchem, co bardzo ułatwia prowadzenie oraz naukę nowych umiejętności. Ponieważ ma bardzo dobrze rozwinięty słuch jest psem idealnie wychwytującym obcych na swoim terenie. Max poszukuje opiekunów, którzy zapewnią mu opiekę w domowych warunkach. Może być dom z ogrodem, jednak pies nie może być zostawiany sam na ogrodzie bez opieki człowieka. Aby móc zaadoptować Maxa trzeba się z nim zaprzyjaźnić – kilka wizyt w azylu i wspólnych spacerów całkowicie wystarczy, inaczej Max ze strachu będzie kłapał zębami. Mimo, że oferowanie domu psu, który nie widzi jest wyzwaniem, jednak po okresie przejściowym życie z takim psem mocno nie odbiega od opieki nad psem widzącym. Max powinien być jedynym psem w domu, nie toleruje również kotów. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Vigo

 • VIGO to pies, dla którego stróżowanie to zajęcie życia. Pilny obserwator i czujny na wszystkie sprawy, które odbiegają od normy. Mimo, że nie jest szczekliwym psem, będzie wzbudzał respekt obcych chcących dostać się na jego podwórko. Do osób nieznanych przez chwilę trochę nieufny, swoim opiekunom natomiast pozwala na wszystko. Potrzebuje trochę czasu na akceptację nowych warunków i opiekunów – a za pomocą smakołyków chwila ta skraca się do kilku sekund. Vigo potrzebuje ruchu i wybiegania się, nie nadaje się na psa kanapowego, odbywającego spacerki wokół bloku. Życie w bezpańskiej poniewierce nauczyło go akceptacji innych psów. Nie sprawdzony jak reaguje na koty. Vigo jest po treningu osobistym w domu naszego behawiorysty – pobyt w mieszkaniu, razem z drugim psem i człowiekiem na stałe, pozwolił mu całkowicie się otworzyć. Vigo okazał się psem mega towarzyskim. W ekspresowym tempie zaakceptował smycz i wszystkie rytuały związane z życiem w bloku. Bardzo ufny do ludzi, sprawdzi się jako kompan dla starszych dzieci lub drugi pies w domu. Vigo może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Erni

 • ERNI ma już za sobą kilka domów. Z ostatniego został zabrany w trybie interwencyjnym. Mimo, że jest psem bardzo uczuciowym i najchętniej byłby z opiekunem cały czas, poprzedni ludzie zgotowali mu wyłącznie rozklekotaną budę i łańcuch, który ledwo mógł udźwignąć. Teraz Erni niecierpliwie oczekuje wyjścia na spacery, które są dla niego tak ważne, że nie pozwala o sobie zapomnieć wyjąc w kojcu. Uwielbia wspólne zabawy z wolontariuszami na spacerach, chętnie też uczy się nowych komend. Dla Erniego szukamy domu, w którym cierpliwy opiekun nauczy go zasad wspólnego życia, ale też będzie osobą asertywną, potrafiącą uszanować psie potrzeby. Nie nadaje się do domu z małymi bobasami, za to będzie wspaniałym kompanem dla spokojnych starszych dzieci. Toleruje psy ze spokojnym charakterem. Erni szuka własnej kanapy – nie nadaje się na całoroczne mieszkanie na zewnątrz. Potrafi chodzić na smyczy. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce!Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

jager

 • pies
 • …..
 • Wirtualny opiekun – Katarzyna Tomala
 • JAGER jest typowym Jagdterierem: czujny, zdecydowany, wytrzymały i odważny, lubiący pracę, bardzo inteligentny, pojętny i miły w kontaktach z domownikami. Jager doskonale odnajdzie się w rodzinie, gdzie ceni się aktywność i wysiłek fizyczny, wręcz idealny partner dla biegaczy i rowerzystów. Jager również doskonale stróżuje. Nie brata się z obcymi, nawet w rodzinie najchętniej słuchać będzie jednej osoby. Wymaga zdecydowanego prowadzenia, jest posłuszny i nie sprawia większych kłopotów. Jego gotowość do pogoni za kotami może być kłopotliwa, bywa także agresywny wobec innych psów. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, chociaż dla Jagera preferujemy dom lub mieszkanie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jager nie może być wykorzystywany do polowań! Jest zaszczepiony, odrobaczony, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Urwis

 • pies
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Alicja, Magdalena, Łukasz Szlęk
 • URWIS to mały, towarzyski senior. Ogromny pieszczoch i łasuch. Lubi ludzi, chętnie się przytula, a najczęściej po prostu wdrapuje się na kolana i tam przesiaduje. Inteligentny, szybko się uczy nowych zachowań, nie jest psem hałaśliwym. Lubi spędzać czas na dworze, ale najlepiej czuje się w domu, na posłaniu. Wymaga codziennej pielęgnacji swojej puszystej sierści z podszerstkiem. Bardzo szybko akceptuje nowe warunki i opiekunów. Nie sprawdzony jak reaguje na koty. Potrafi chodzić na smyczy. Musi mieszkać w domowych warunkach z racji swoich ułomności – nie widzi i nie słyszy. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

gryf

 • pies
 • …..
 • Wirtualny opiekun – Agnieszka Mazur
 • GRYF jest dość samodzielnym, lubiącym chadzać własnymi ścieżkami psem. Nawiązuje kontakty z innymi psami, ale woli poznawać teren po swojemu. Posłuszny, zawołany chętnie przychodzi do opiekuna, bardziej preferuje głaskanie niż przytulanie. Szybko akceptuje nowe osoby oraz otoczenie. Nie sprawdzony jak reaguje na koty, nie wykazuje agresji do innych psów. Uczy się chodzić na smyczy, choć niezbyt chętnie. Jest wolnym duchem lubiącym swobodnie pobiegać po podwórku. Sprawdzi się jako stróż domostwa z racji swojego wzrostu. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Jest zaszczepiony, odrobaczony i wysterylizowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

misia

 • suczka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Magdalena Deptuch
 • MISIA jest przyjacielska i delikatna w kontaktach z ludźmi. Jest bardzo uczuciową sunią, najchętniej spędziłaby cały czas na kolanach swojego opiekuna. Misia bardzo źle znosi pobyt w kojcu, stres mieszkania w budzie odzwierciedla się w jej chudej sylwetce, mimo że je jak „słoń”. Potrzebuje domu spokojnego, z ustalonym rytmem dnia, bez małych dzieci. Jest psem wręcz idealnym do zamieszkania w bloku ze starszymi ludźmi. Chętnie będzie towarzyszyła w spacerach – umie i lubi chodzić na smyczy. Nie pogardzi również poobiednią drzemką. Toleruje koty oraz psy, ale woli te ze spokojnym usposobieniem. Szybko natomiast akceptuje nowych ludzi i warunki wokół siebie. Nie nadaje się na całoroczne mieszkanie na zewnątrz, dlatego dla Misi szukamy wyłącznie opiekuna, który zaoferuje jej miejsce na kanapie w domu. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.
Pages:  123

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Polityka Cookies