Miejskie Schronisko we Wroblinie Głogowskim

Firmy oraz osoby prywatne, które nigdy nie odmawiają nam pomocy :)

Przychodnia weterynaryjna, z którą współpracujemy. Zawsze w pogotowiu, jeśli jakiś zwierzak potrzebuje pomocy, potrafimy ich nawet ściągnąć z łóżka ;) Zapewniają fachową opiekę naszym podopiecznym.

 

 

Głogowski hipermarket wspiera nas darami w postaci karmy, kaszy oraz makaronów. Chętnie włączają się w nasze akcje, pod hipermarketem odbyła się w 2011 roku m.in. ogólnopolska akcja „Zerwijmy łańcuchy”.

 

Kolejne z lokalnych mediów, które bardzo nas lubią :) Chętnie włączają się w nasze akcje. Prywatnie lubią nas jeszcze bardziej, ponieważ adoptują od nas zwierzaki :) Za to lubimy ich szczególnie i zachęcamy do słuchania Elki :)

 

Lokalny tygodnik, który przez długi czas prowadził rubrykę adopcyjną z naszymi podopiecznymi. Pomogła ona m.in. wrócić do domu jednej zagubionej psiej staruszce :) Mamy nadzieję, że wraz z naszą nową stroną wróci również ta rubryka :)

 

Kolejny lubiący nas lokalny portal internetowy :) Zwierzaki nie są im obojętne, interweniują nawet w sprawie porzuconych zwierząt. Dzięki nim schronienie u nas znalazła pewna porzucona jamniczka.

 

Firma, która nigdy nie odmawia nam pomocy. Wykonali dla nas m.in. oświetlenie w azylu oraz przy dodatkowych kojcach w schronisku, stworzyli nowe schody do azylu. O pomocy dla nas długo można by mówić :)

 

Agencja reklamowa, z którą podejmujemy współpracę :) Pomogą nam promować naszych podopiecznych :) Prywatnie mimo alergii poświęcili się i sprawowali tymczasową opiekę nad bokserem Forestem :)

 

 

 

 

 

 

 

  • kasa fiskalna
  • 27 lis 2013. Wysoka jakość produktów, skuteczna sieć dystrybucji.
  • posnet.com.pl
  • pierwszy taniec szczecin
  • mam miesiące do ślubu i żadnego pomysły na pierwszy taniec dlatego chcemy się z narzeczonym wybrać szybki kurs tańca wesele
  • taniec.org