Miejskie Schronisko we Wroblinie Głogowskim

Tebe

 • …..

Tapi

 • …..

Jet

 • …..

Halie

 • …..

Dżudi

 • …..

Binns

 • …..

Magnat i Bona

 • kocur i kotka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Monika Kowalska
 • Dwa odchowane na butelce maluchy gotowe do adopcji.
  Bona to żywe srebro – uwielbia zabawy w berka, sama sobie znajduje zabawki, którymi potrafi się zajmować dłuższy czas. Do nowych osób odważna, ale na nieznanym terenie trochę się wycofuje. Potrzebuje osób cierpliwych, które będą delikatnie ją zapoznawać z nowościami. Lubi przesiadywać na ramieniu, a że jest malutka to prawie jej nie czuć. Indywidualistaka – sama decyduje kiedy przyjść na głaski. Ma niespożyte pokłady na rozrabianie, które najchętniej uskutecznia o 4 rano, jak na prawdziwego kota przystało.
  Magnat to kocurek o spokojniejszym zachowaniu chociaż i on uwielbia zabawy w berka. Częściej przychodzi się przytulać, ale to on decyduje kiedy i na jak długo. Bardzo odważny i ciekawski w nowym terenie, jednak do nowych ludzi trochę wycofany. Potrzebuje kilku chwil na walkę ze strachem. Ma większą potrzebę wysypiania się, wyrośnie z niego bardzo wygodny olbrzym.
  Bona i Magnat korzystają z kuwety, są zaszczepione. Nowy opiekun będzie zobowiązany do dokończenia cyklu szczepień i przeprowadzenia zabiegów kastracji.
  Kocięta szukają domów z innymi kotami (osobno) lub jednego wspólnego. Koniecznie z zabezpieczonymi siatką oknami i balkonem! Kociaki żywione są dietą BARF, bardzo wskazane, aby przy niej pozostały. Oferuję pomoc dla początkujących. Obowiązuje umowa adopcyjna. Telefon 667966567

Evita

 • …..

Huba

 • Huba to jeden z pięciu kotów odebranych interwencyjnie osobie,
  wobec której został wydany zakaz posiadania zwierząt. Kotka, gdy do nas trafiła była bardzo wychudzona, miała stado pcheł i wiele ubytków w sierści. Obecnie Huba nabrała już masy, choć nadal pozostaje drobną koteczką. Za to jej uwielbienie do człowieka jest ogromne. Lubi przebywać na ludzkich kolanach, miziać się i przytulać. Inne koty toleruje pod warunkiem, że trzymają się od niej w bezpiecznej odległości. Może trafić do domu jako jedyny pupil, ale także tam gdzie jest już inny, ale spokojny kot. Huba jest odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.

Kenia

 • Kenia to jeden z pięciu kotów odebranych interwencyjnie osobie,
  wobec której został wydany zakaz posiadania zwierząt. Kotka jest bardzo przyjazna w stosunku do człowieka. Sama wchodzi na kolana i domaga się pieszczot. Jednak zdarza się, że po pewnym czasie nie ma już ochoty na głaskanie i zaczyna podgryzać. Wystarczy umięjętność odczytywania kociego zachowania, aby ten moment uchwycić. To Kenia decyduje kiedy i jak długo trwa kontakt z człowiekiem. Szukamy dla niej domu bez małych dzieci. W stosunku do innych kotów pozostaje obojętna, dopóki żaden nie naruszy jej strefy bezpieczeństwa. Sama nie wszczyna konfliktów, jednak gdy któryś z kotów zbliży się za bardzo, nie omieszka skarcić go łapką. Kenia jest odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.

Lypek

 • Lypek od pierwszych chwil pobytu w azylu okazał się bardzo ufnym i przymilnym kocurem. Podczas kwarantanny ocierał się o klatkę i pomiaukiwaniem wzywał człowieka do poświęcenia mu uwagi. Gdy trafił do kociarni, gdzie przebywa mnóstwo innych kotów okazało się, że Lypek niezbyt dobrze znosi ich obecność. Stał się rozdrażniony, wdaje się w bójki, widać że nie potrafi się odnaleźć. Pilnie szukamy dla niego domu, w którym będzie jedynym pupilem, w którym będzie mógł pokazać swoją duszę pieszczocha. Lypek jest odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Ralfik

 • Ralfik błąkał się po jednej z podgłogowskich wsi. Trafił do nas z kocim katarem, z którym walczyliśmy dość długo, ale w końcu udało się go wyleczyć. Ralfik jest bardzo otwartym i przyjaźnie nastawionym do ludzi kotem. Ma łagodny i spokojny charakter. Zależy mu na uwadze ze strony człowieka, przymila się, z zadowoleniem poddaje się pieszczotom. Ma coś w sobie z orientalnej urody. Za innymi kotami nie przepada. Trzyma się raczej na uboczu, unika kontaktów na tyle, na ile jest to możliwe w kociarni pełnej kotów. Preferujemy dla niego dom bez innych zwierząt, jednak nie wykluczone, że dogadałby się z innym zwierzakiem. Ralfik jest odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/FiV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Aura

 • Aura to bardzo charakterna kotka. Na ogół bywa bardzo przymilna, sama wskakuje i mości sobie wygodne miejsce na kolanach, aby poddawać się niekończącym się pieszczotom. Miewa też momenty, kiedy zupełnie na głaskanie nie ma ochoty i okazuje to dość dobitnie. Potrafi wtedy podgryźć lub wymierzyć karniaka z łapy. Trzeba się więc liczyć z tym, że to ona wyznacza warunki kontaktu. Szukamy dla niej domu, w którym będzie jedynym pupilem i który rozumie, że kotka nie zawsze może mieć ochotę na bliskość. Aura jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.

Bursa

 • Bursa to bardzo łagodna i przyjazna kotka. Uwielbia tulić się do człowieka, spędzać czas na kolanach i poddawać się pieszczotom. Ma spokojny charakter, czas spędza na dostojnym wylegiwaniu się, nie w głowie jej figle. Za innymi kotami w kociarni nie przepada, gdy jakiś się do niej zbytnio zbliży dostaje od razu reprymendę. Absolutnie nie nadaje się jako kot tzw. podwórkowy. Powinna zamieszkać w domu jako jedyny pupil, choć niewykluczone, że będzie umiała dogadać się z innym spokojnym kotem. Dla Bursy bardzo ważny jest człowiek, dlatego szukamy dla niej opiekunów, dla których kot też będzie ważnym członkiem rodziny. Doskonale odnajdzie się w spokojnym domu jako nakolankowy pieszczoch. Bursa jest zaszczepiona, wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test FeLV/FIV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.
Pages:  123