Miejskie Schronisko we Wroblinie Głogowskim

Leia

 • …..

Vera

 • …..

Pili

 • …..

Merida

 • …..

Irys i Mets

 • Irys i Mets to bracia uwielbiający jeść i rozrabiać. Potrafią bawić się ze sobą nawzajem, ale też bardzo lubią zabawy z człowiekiem. Są mega miziakami, same dopominają się o pieszczoty. Mets uwielbia leżeć na człowieku i być głaskany. Irys jest bardzo nachalny w pieszczotach, uwielbia chodzić po człowieku i spać na nim. Najlepszą opcją byłaby dla nich adopcja w dwupaku, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny jeśli w przyszłym domu jest już inny zwierz. Chłopcy mają za sobą pierwsze szczepienie przeciw chorobom zakaźnym, są zaczipowani i odrobaczeni. Przyszły dom będzie zobowiązany do dokończenia cyklu szczepień oraz do przeprowadzenia zabiegu kastracji. Kociaki przebywają obecnie w domu tymczasowym, gdzie mają kontakt z innymi kotami oraz psami. Kontakt w sprawie adopcji – dom tymczasowy 785205158.

Tebe

 • Tebe to nieśmiała i wycofana kicia. Na razie unika kontaktu z nieznajomymi, trzyma się na uboczu. Do osób które zna podchodzi z większym zaufaniem. Z innymi kotami dogaduje się bardzo dobrze. Mała potrzebuje bardzo cierpliwego domu, który pozwoli kici zaufać człowiekowi w jej własnym tempie. Najlepiej, aby w domu był inny kot, który pokaże jej, że człowiek to nic groźnego. Tebe jest odrobaczona i zaszczepiona, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test FELV/FiV – negatywny. Przyszły dom będzie zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu sterylizacji. Kontakt w sprawie adopcji GSPZ Amicus tel. 667966567.

Jet

 • …..

Magnat i Bona

 • kocur i kotka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Monika Kowalska
 • Dwa odchowane na butelce maluchy gotowe do adopcji.
  Bona to żywe srebro – uwielbia zabawy w berka, sama sobie znajduje zabawki, którymi potrafi się zajmować dłuższy czas. Do nowych osób odważna, ale na nieznanym terenie trochę się wycofuje. Potrzebuje osób cierpliwych, które będą delikatnie ją zapoznawać z nowościami. Lubi przesiadywać na ramieniu, a że jest malutka to prawie jej nie czuć. Indywidualistaka – sama decyduje kiedy przyjść na głaski. Ma niespożyte pokłady na rozrabianie, które najchętniej uskutecznia o 4 rano, jak na prawdziwego kota przystało.
  Magnat to kocurek o spokojniejszym zachowaniu chociaż i on uwielbia zabawy w berka. Częściej przychodzi się przytulać, ale to on decyduje kiedy i na jak długo. Bardzo odważny i ciekawski w nowym terenie, jednak do nowych ludzi trochę wycofany. Potrzebuje kilku chwil na walkę ze strachem. Ma większą potrzebę wysypiania się, wyrośnie z niego bardzo wygodny olbrzym.
  Bona i Magnat korzystają z kuwety, są zaszczepione. Nowy opiekun będzie zobowiązany do dokończenia cyklu szczepień i przeprowadzenia zabiegów kastracji.
  Kocięta szukają domów z innymi kotami (osobno) lub jednego wspólnego. Koniecznie z zabezpieczonymi siatką oknami i balkonem! Kociaki żywione są dietą BARF, bardzo wskazane, aby przy niej pozostały. Oferuję pomoc dla początkujących. Obowiązuje umowa adopcyjna. Telefon 667966567

Evita

 • …..

Lypek

 • Lypek od pierwszych chwil pobytu w azylu okazał się bardzo ufnym i przymilnym kocurem. Podczas kwarantanny ocierał się o klatkę i pomiaukiwaniem wzywał człowieka do poświęcenia mu uwagi. Gdy trafił do kociarni, gdzie przebywa mnóstwo innych kotów okazało się, że Lypek niezbyt dobrze znosi ich obecność. Stał się rozdrażniony, wdaje się w bójki, widać że nie potrafi się odnaleźć. Pilnie szukamy dla niego domu, w którym będzie jedynym pupilem, w którym będzie mógł pokazać swoją duszę pieszczocha. Lypek jest odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Ralfik

 • Ralfik błąkał się po jednej z podgłogowskich wsi. Trafił do nas z kocim katarem, z którym walczyliśmy dość długo, ale w końcu udało się go wyleczyć. Ralfik jest bardzo otwartym i przyjaźnie nastawionym do ludzi kotem. Ma łagodny i spokojny charakter. Zależy mu na uwadze ze strony człowieka, przymila się, z zadowoleniem poddaje się pieszczotom. Ma coś w sobie z orientalnej urody. Za innymi kotami nie przepada. Trzyma się raczej na uboczu, unika kontaktów na tyle, na ile jest to możliwe w kociarni pełnej kotów. Preferujemy dla niego dom bez innych zwierząt, jednak nie wykluczone, że dogadałby się z innym zwierzakiem. Ralfik jest odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/FiV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Aura

 • Aura to bardzo charakterna kotka. Na ogół bywa bardzo przymilna, sama wskakuje i mości sobie wygodne miejsce na kolanach, aby poddawać się niekończącym się pieszczotom. Miewa też momenty, kiedy zupełnie na głaskanie nie ma ochoty i okazuje to dość dobitnie. Potrafi wtedy podgryźć lub wymierzyć karniaka z łapy. Trzeba się więc liczyć z tym, że to ona wyznacza warunki kontaktu. Szukamy dla niej domu, w którym będzie jedynym pupilem i który rozumie, że kotka nie zawsze może mieć ochotę na bliskość. Aura jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.

Shabi

 • Shabi trafiła pod naszą opiekę wraz ze swoją współtowarzyszką Fioną. Obydwie kotki mieszkały wcześniej przez około 3 lata w jednym domu. Badzo ciężko było im odnaleźć się w naszej kociarni. Początkowo były bardzo zestresowane i przez to rozdrażnione. Każda, nawet najmniejsza zmiana powodowała negatywny wpływ na ich samopoczucie. Musiało minąć sporo czasu zanim dziewczyny zaczęły w miarę normalnie funkcjonować w nowym dla nich środowisku. Shabi jest kotką bardzo przyjazną w stosunku do człowieka. Sama przybiega i dopomina się o pieszczoty. Jest przy tym bardzo gadatliwa. Nie przepada jednak za braniem na ręce. To ona wyznacza warunki kontaktu. Shabi jest ogromnym łakomczuchem i bardzo łatwo zjednać sobie jej sympatię poprzez wszelkiego rodzaju przysmaki. Zdecydowanie nie lubi się z innymi kotami, przez co często bywa rozdrażniona. Z uwagi na to, że łatwo wytrącić ją z równowagi zdecydowanie nie nadaje sie do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla niej spokojnego domu, który da jej czas na aklimatyzację. To kotka dla znawców zmiennej kociej natury. Dobrze, gdyby trafiła do wspólnego domu razem ze swoją towarzyszką Fioną, ale nie jest to wymóg konieczny. Shabi jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Posiada chip i książęczkę zdrowia. Test FELV/FiV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.

Fiona

 • Fiona trafiła pod naszą opiekę wraz ze swoją współtowarzyszką Shabi. Obydwie kotki mieszkały wcześniej przez około 3 lata w jednym domu. Badzo ciężko było im odnaleźć się w naszej kociarni. Początkowo były bardzo zestresowane i przez to rozdrażnione. Każda, nawet najmniejsza zmiana powodowała negatywny wpływ na ich samopoczucie. Musiało minąć sporo czasu zanim dziewczyny zaczęły w miarę normalnie funkcjonować w nowym dla nich środowisku. Fiona jest kotką bardzo przyjazną w stosunku do człowieka. Reaguje na swoje imię, zawołana przybiega i poddaje się pieszczotom. Nie przepada za braniem na ręce, za to bardzo chętnie sama wchodzi na kolana. Widać, że potrzebuje bliskości człowieka. W kontaktach z innymi kotami bywa różnie. Niektórych nie lubi i zdarza się jej pacnąć innego kota łapką, a o niektóre się ociera i szuka kontaktu. Z uwagi na to, że łatwo wytrącić ją z równowagi zdecydowanie nie nadaje sie do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla niej spokojnego domu, który da jej czas na aklimatyzację. Dobrze, gdyby trafiła do wspólnego domu razem ze swoją towarzyszką Shabi, ale nie jest to wymóg konieczny. Fiona jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Posiada chip i książęczkę zdrowia. Test FELV/FiV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.
Pages:  12