Miejskie Schronisko we Wroblinie Głogowskim

Nylon

 • …..

Major

 • …..

Pedrusia

 • …..

Solo

 • …..

Leia

 • …..

Pili

 • Pili to dziewczyna z charakterrrem. Czasem miewa ochotę na krótkie pieszczoty, sama się przymila, ale bardzo szybko potrafi zmienić zdanie i pacnąć napominawczo łapką. Po takim łapoczynie znowu potrafi się ocierać o rękę i znowu nie wiadomo kiedy pacnąć. To zdecydowanie ona dyktuje warunki kontaktu z człowiekiem. To kotka dla koneserów, znawców skomplikowanej kociej natury. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Pili nie lubi innych kotów, szukamy dla niej domu bez innych zwierząt. Jest zaszczepiona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Merida

 • Merida trafiła do nas w bardzo złym stanie. Miała złamaną szczękę i inne obrażenia spowodowane wypadkiem komunikacyjnym. Na początku z uwagi na uraz szczęki jadła tylko i wyłącznie mokre, zblendowane pokarmy. Po długim czasie rekonwalescencji Merida wróciła do pełni sił i trafiła do kociarni. Początkowo bardzo trudno było jej odnaleźć się w kociarnianej rzeczywistości. Większość czasu spędzała schowana w drapakowej dziupli. Jednak z czasem zaczęła nabierać odwagi i wychodzić z ukrycia. Merida nadal pozostaje kicią trochę wycofaną, nie szuka za bardzo kontaktu z człowiekiem, trzyma się z boku. Ale jest sposób, aby do niej dotrzeć. Jest mega łakomczuchem i wszelkiego rodzaju smaczki powodują, że się otwiera. Merida potrzebuje bardzo wyrozumiałego domu, takiego, który da jej czas na swobodne oswojenie się z nowym miejscem i nowymi ludźmi. To kicia skrzywdzona przez człowieka, ale my widzimy szansę by przy odpowiednim podejściu na nowo zaufała ludziom. Merida jest zaszczepiona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Tebe

 • Tebe to nieśmiała i wycofana kicia. Na razie unika kontaktu z nieznajomymi, trzyma się na uboczu. Do osób które zna podchodzi z większym zaufaniem. Z innymi kotami dogaduje się bardzo dobrze. Mała potrzebuje bardzo cierpliwego domu, który pozwoli kici zaufać człowiekowi w jej własnym tempie. Najlepiej, aby w domu był inny kot, który pokaże jej, że człowiek to nic groźnego. Tebe jest odrobaczona i zaszczepiona, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test FELV/FiV – negatywny. Przyszły dom będzie zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu sterylizacji. Kontakt w sprawie adopcji GSPZ Amicus tel. 667966567.

Jet

 • kocur
 • gmina Głogów
 • Wirtualny opiekun – Magdalena Błaszak
 • …..

Magnat i Bona

 • kocur i kotka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Monika Kowalska
 • Dwa odchowane na butelce maluchy gotowe do adopcji.
  Bona to żywe srebro – uwielbia zabawy w berka, sama sobie znajduje zabawki, którymi potrafi się zajmować dłuższy czas. Do nowych osób odważna, ale na nieznanym terenie trochę się wycofuje. Potrzebuje osób cierpliwych, które będą delikatnie ją zapoznawać z nowościami. Lubi przesiadywać na ramieniu, a że jest malutka to prawie jej nie czuć. Indywidualistaka – sama decyduje kiedy przyjść na głaski. Ma niespożyte pokłady na rozrabianie, które najchętniej uskutecznia o 4 rano, jak na prawdziwego kota przystało.
  Magnat to kocurek o spokojniejszym zachowaniu chociaż i on uwielbia zabawy w berka. Częściej przychodzi się przytulać, ale to on decyduje kiedy i na jak długo. Bardzo odważny i ciekawski w nowym terenie, jednak do nowych ludzi trochę wycofany. Potrzebuje kilku chwil na walkę ze strachem. Ma większą potrzebę wysypiania się, wyrośnie z niego bardzo wygodny olbrzym.
  Bona i Magnat korzystają z kuwety, są zaszczepione. Nowy opiekun będzie zobowiązany do dokończenia cyklu szczepień i przeprowadzenia zabiegów kastracji.
  Kocięta szukają domów z innymi kotami (osobno) lub jednego wspólnego. Koniecznie z zabezpieczonymi siatką oknami i balkonem! Kociaki żywione są dietą BARF, bardzo wskazane, aby przy niej pozostały. Oferuję pomoc dla początkujących. Obowiązuje umowa adopcyjna. Telefon 667966567

Lypek

 • Lypek od pierwszych chwil pobytu w azylu okazał się bardzo ufnym i przymilnym kocurem. Podczas kwarantanny ocierał się o klatkę i pomiaukiwaniem wzywał człowieka do poświęcenia mu uwagi. Gdy trafił do kociarni, gdzie przebywa mnóstwo innych kotów okazało się, że Lypek niezbyt dobrze znosi ich obecność. Stał się rozdrażniony, wdaje się w bójki, widać że nie potrafi się odnaleźć. Pilnie szukamy dla niego domu, w którym będzie jedynym pupilem, w którym będzie mógł pokazać swoją duszę pieszczocha. Lypek jest odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Aura

 • Aura to bardzo charakterna kotka. Na ogół bywa bardzo przymilna, sama wskakuje i mości sobie wygodne miejsce na kolanach, aby poddawać się niekończącym się pieszczotom. Miewa też momenty, kiedy zupełnie na głaskanie nie ma ochoty i okazuje to dość dobitnie. Potrafi wtedy podgryźć lub wymierzyć karniaka z łapy. Trzeba się więc liczyć z tym, że to ona wyznacza warunki kontaktu. Szukamy dla niej domu, w którym będzie jedynym pupilem i który rozumie, że kotka nie zawsze może mieć ochotę na bliskość. Aura jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.

Shabi

 • kotka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – SP 7 klasa 3e
 • Shabi trafiła pod naszą opiekę wraz ze swoją współtowarzyszką Fioną. Obydwie kotki mieszkały wcześniej przez około 3 lata w jednym domu. Badzo ciężko było im odnaleźć się w naszej kociarni. Początkowo były bardzo zestresowane i przez to rozdrażnione. Każda, nawet najmniejsza zmiana powodowała negatywny wpływ na ich samopoczucie. Musiało minąć sporo czasu zanim dziewczyny zaczęły w miarę normalnie funkcjonować w nowym dla nich środowisku. Shabi jest kotką bardzo przyjazną w stosunku do człowieka. Sama przybiega i dopomina się o pieszczoty. Jest przy tym bardzo gadatliwa. Nie przepada jednak za braniem na ręce. To ona wyznacza warunki kontaktu. Shabi jest ogromnym łakomczuchem i bardzo łatwo zjednać sobie jej sympatię poprzez wszelkiego rodzaju przysmaki. Zdecydowanie nie lubi się z innymi kotami, przez co często bywa rozdrażniona. Z uwagi na to, że łatwo wytrącić ją z równowagi zdecydowanie nie nadaje sie do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla niej spokojnego domu, który da jej czas na aklimatyzację. To kotka dla znawców zmiennej kociej natury. Dobrze, gdyby trafiła do wspólnego domu razem ze swoją towarzyszką Fioną, ale nie jest to wymóg konieczny. Shabi jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Posiada chip i książęczkę zdrowia. Test FELV/FiV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.

Fiona

 • Fiona trafiła pod naszą opiekę wraz ze swoją współtowarzyszką Shabi. Obydwie kotki mieszkały wcześniej przez około 3 lata w jednym domu. Badzo ciężko było im odnaleźć się w naszej kociarni. Początkowo były bardzo zestresowane i przez to rozdrażnione. Każda, nawet najmniejsza zmiana powodowała negatywny wpływ na ich samopoczucie. Musiało minąć sporo czasu zanim dziewczyny zaczęły w miarę normalnie funkcjonować w nowym dla nich środowisku. Fiona jest kotką bardzo przyjazną w stosunku do człowieka. Reaguje na swoje imię, zawołana przybiega i poddaje się pieszczotom. Nie przepada za braniem na ręce, za to bardzo chętnie sama wchodzi na kolana. Widać, że potrzebuje bliskości człowieka. W kontaktach z innymi kotami bywa różnie. Niektórych nie lubi i zdarza się jej pacnąć innego kota łapką, a o niektóre się ociera i szuka kontaktu. Z uwagi na to, że łatwo wytrącić ją z równowagi zdecydowanie nie nadaje sie do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla niej spokojnego domu, który da jej czas na aklimatyzację. Dobrze, gdyby trafiła do wspólnego domu razem ze swoją towarzyszką Shabi, ale nie jest to wymóg konieczny. Fiona jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Posiada chip i książęczkę zdrowia. Test FELV/FiV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.
Pages:  12