Liki

 • …..

Boni

 • …..

Ogi

 • …..

Midas

 • …..

Niki vel Ryszard

 • Ryszard trafił do nas w kiepskim stanie. Stan zapalny dziąseł i zębów uniemożliwiał mu jedzenie. Konieczne było usunięcie kilku zębów oraz długotrwałe leczenie dziąseł. Na szczęście bardzo dzielnie zniósł kurację i doszedł do pełni sił. Rysiu jest niesamowitym pieszczochem. Uwielbia leżeć na człowieku i przyjmować pieszczoty. Sam się o nie dopomina. Za innymi kotami nie przepada, ale jeśli nie wchodzą mu w paradę to je ignoruje. Najważniejszy jest dla niego bliski kontakt z człowiekiem. Dla Rysia szukamy spokojnego domu, najlepiej bez innych zwierząt. Doskonale odnajdzie się u samotnej osoby, do której będzie się mógł tulić i spędzać z nią niespiesznie czas. Jest wykastrowany i zaszczepiony, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji 667966567.

Vespa

 • Vespa trafiła do nas z ropiejącą raną po zabiegu kastracji. Najprawdopodobniej została wykastrowana i bez żadnej opieki pozabiegowej od razu wypuszczona w miejscu, gdzie nie miała szans na zdobycie pożywienia. Na szczęście znalazły ją przypadkowe osoby i pomoc przyszła w porę. Vespa jest kicią bardzo nieufną. Trzyma się na uboczu, przy próbach kontaktu ucieka w bezpieczne miejsce. Aby mogła zsocjalizować się z człowiekiem potrzebowałaby nienachalnego i cierpliwego opiekuna. Nie ma gwarancji, że Vespa otworzy się i zaufa całkowicie człowiekowi, ale w spokojnym domu miałaby na to chociaż szansę. Kicia bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji 667966567.

Binia

 • kotka
 • gmina Głogów
 • Wirtualny opiekun – Agnieszka Mazur
 • Binia początkowo była bardzo wycofaną kicią. Kuliła się ze strachu przy każdej próbie kontaktu. Nie wiemy czy zaznała krzywdy ze strony człowieka czy po prostu nie miała z nim zbyt wiele kontaktu do tej pory, ale cierpliwie pracowaliśmy nad zbudowaniem wzajemnego zaufania. Binia zrobiła ogromne postępy w socjalizacji. Otworzyła się pięknie na człowieka. Ma jeszcze lęki przed pierwszym kontaktem, ale gdy widzi, że nic złego się nie dzieje zamienia się w mega pieszczocha. Uwielbia wtedy być głaskana, wzięta na ręce słodko się rozmrukuje. Boi się jeszcze gwałtownych ruchów, hałasu, zamieszania, dlatego szukamy dla niej domu, który zrozumie jej delikatną naturę i spokojnie pomoże jej się odnaleźć w nowym miejscu. Binia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/FIV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Pili

 • kotka
 • gmina Głogów
 • Wirtualny opiekun – Bożena
 • Pili to dziewczyna z charakterrrem. Czasem miewa ochotę na krótkie pieszczoty, sama się przymila, ale bardzo szybko potrafi zmienić zdanie i pacnąć napominawczo łapką. Po takim łapoczynie znowu potrafi się ocierać o rękę i znowu nie wiadomo kiedy pacnąć. To zdecydowanie ona dyktuje warunki kontaktu z człowiekiem. To kotka dla koneserów, znawców skomplikowanej kociej natury. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Pili nie lubi innych kotów, szukamy dla niej domu bez innych zwierząt. Jest zaszczepiona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Merida

 • Merida trafiła do nas w bardzo złym stanie. Miała złamaną szczękę i inne obrażenia spowodowane wypadkiem komunikacyjnym. Na początku z uwagi na uraz szczęki jadła tylko i wyłącznie mokre, zblendowane pokarmy. Po długim czasie rekonwalescencji Merida wróciła do pełni sił i trafiła do kociarni. Początkowo bardzo trudno było jej odnaleźć się w kociarnianej rzeczywistości. Większość czasu spędzała schowana w drapakowej dziupli. Jednak z czasem zaczęła nabierać odwagi i wychodzić z ukrycia. Merida nadal pozostaje kicią trochę wycofaną, nie szuka za bardzo kontaktu z człowiekiem, trzyma się z boku. Ale jest sposób, aby do niej dotrzeć. Jest mega łakomczuchem i wszelkiego rodzaju smaczki powodują, że się otwiera. Merida potrzebuje bardzo wyrozumiałego domu, takiego, który da jej czas na swobodne oswojenie się z nowym miejscem i nowymi ludźmi. To kicia skrzywdzona przez człowieka, ale my widzimy szansę by przy odpowiednim podejściu na nowo zaufała ludziom. Merida jest zaszczepiona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji – 667966567.

Tebe

 • Tebe to nieśmiała i wycofana kicia. Na razie unika kontaktu z nieznajomymi, trzyma się na uboczu. Do osób które zna podchodzi z większym zaufaniem. Z innymi kotami dogaduje się bardzo dobrze. Mała potrzebuje bardzo cierpliwego domu, który pozwoli kici zaufać człowiekowi w jej własnym tempie. Najlepiej, aby w domu był inny kot, który pokaże jej, że człowiek to nic groźnego. Tebe jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test FELV/FiV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji GSPZ Amicus tel. 667966567.

Jet

 • kocur
 • gmina Głogów
 • Wirtualny opiekun – Magdalena Błaszak
 • Jet trafił do nas razem z mamą i siostrą. Na początku był bardzo płochliwy. Prychał i nie pozwalał ze strachu się dotknąć. Ale w miarę upływu czasu nabrał trochę pewności siebie i zaufania. Nie jest typowym miziakiem, potrzebuje trochę czasu, żeby zaufać nowym osobom, ale na pewno warto dać mu ten czas, aby zyskać super towarzysza. Jet niezbyt pewnie czuje się jeszcze na rękach, ale pozwala się głaskać i widać, że sprawia mu to coraz więcej przyjemności. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. Jet jest zaszczepiony, wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Test Felv/Fiv ma negatywny. Kontakt w sprawie adopcji 667966567.

Magnat

 • kocur i kotka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Monika Kowalska
 • Magnat to odkarmiony na butelce kocurek, ale wychowany przez domowe stadko kotów. Jest ciekawski, chętny do zabawy, wszędobylski, ale ma też swoje „humorki”. Raczej nie jest kotem bardzo przytulaśnym, chociaż uwielbia spać na poduszce. Kocur w domu karmiony dietą BARF, ale przyzwyczajony również do mięsnych puszek. Jest bardzo dużym kotem na długich gigrkach, jak dorośnie i zmężnieje będzie wieeelkim kotem.
  Zaszczepiony, wykastrowany, posiada książeczkę i czip. Obowiązuje umowa adopcyjna. Telefon 667966567

Shabi

 • kotka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – SP 7 klasa 3e
 • Shabi trafiła pod naszą opiekę wraz ze swoją współtowarzyszką Fioną. Obydwie kotki mieszkały wcześniej przez około 3 lata w jednym domu. Badzo ciężko było im odnaleźć się w naszej kociarni. Początkowo były bardzo zestresowane i przez to rozdrażnione. Każda, nawet najmniejsza zmiana powodowała negatywny wpływ na ich samopoczucie. Musiało minąć sporo czasu zanim dziewczyny zaczęły w miarę normalnie funkcjonować w nowym dla nich środowisku. Shabi jest kotką bardzo przyjazną w stosunku do człowieka. Sama przybiega i dopomina się o pieszczoty. Jest przy tym bardzo gadatliwa. Nie przepada jednak za braniem na ręce. To ona wyznacza warunki kontaktu. Shabi jest ogromnym łakomczuchem i bardzo łatwo zjednać sobie jej sympatię poprzez wszelkiego rodzaju przysmaki. Zdecydowanie nie lubi się z innymi kotami, przez co często bywa rozdrażniona. Z uwagi na to, że łatwo wytrącić ją z równowagi zdecydowanie nie nadaje sie do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla niej spokojnego domu, który da jej czas na aklimatyzację. To kotka dla znawców zmiennej kociej natury. Dobrze, gdyby trafiła do wspólnego domu razem ze swoją towarzyszką Fioną, ale nie jest to wymóg konieczny. Shabi jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Posiada chip i książęczkę zdrowia. Test FELV/FiV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.

Fiona

 • Fiona trafiła pod naszą opiekę wraz ze swoją współtowarzyszką Shabi. Obydwie kotki mieszkały wcześniej przez około 3 lata w jednym domu. Badzo ciężko było im odnaleźć się w naszej kociarni. Początkowo były bardzo zestresowane i przez to rozdrażnione. Każda, nawet najmniejsza zmiana powodowała negatywny wpływ na ich samopoczucie. Musiało minąć sporo czasu zanim dziewczyny zaczęły w miarę normalnie funkcjonować w nowym dla nich środowisku. Fiona jest kotką bardzo przyjazną w stosunku do człowieka. Reaguje na swoje imię, zawołana przybiega i poddaje się pieszczotom. Nie przepada za braniem na ręce, za to bardzo chętnie sama wchodzi na kolana. Widać, że potrzebuje bliskości człowieka. W kontaktach z innymi kotami bywa różnie. Niektórych nie lubi i zdarza się jej pacnąć innego kota łapką, a o niektóre się ociera i szuka kontaktu. Z uwagi na to, że łatwo wytrącić ją z równowagi zdecydowanie nie nadaje sie do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla niej spokojnego domu, który da jej czas na aklimatyzację. Dobrze, gdyby trafiła do wspólnego domu razem ze swoją towarzyszką Shabi, ale nie jest to wymóg konieczny. Fiona jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Posiada chip i książęczkę zdrowia. Test FELV/FiV – negatywny. Kontakt w sprawie adopcji: 667966567.
Pages:  12