Miejskie Schronisko we Wroblinie Głogowskim

We love these dogs

Janusz i Floki

 • Janusz i Floki to gryzące po rękach, szarpiące za nogawki DIABŁY – czyli normalne, zdrowe szczeniaki wymagające uwagi i czasu, aby wyrosły na super psy. Będą średnie, a nawet duże, zatem lepiej nie odkładać nauki na półkę. Zostały dwa razy odrobaczone, mają podane 1 szczepienie przeciw chorobom zakaźnym, są zaczipowane. Przyszły opiekun będzie zobowiazany do dokończenia cyklu szczepień oraz przeprowadzenia kastracji w późniejszym czasie. Obowiązuje umowa adopcyjna. NIE na łańcuch czy do budy. Nie wydajemy psów na tereny opustoszałe i niezamieszkane. Kontakt w sprawie adopcji 667966567.

Prima

 • PRIMA jest psim podrostkiem, która już miała okazję poznać co to bezdomność. Od pierwszych kontaktów, nawet z nieznanymi sobie osobami, chętnie garnie się do głaskania. Łatwo akceptuje nowe warunki bytowe. Prima to pies dla ludzi aktywnych i zdrowych, wymaga sporej dawki ruchu i siły fizycznej opiekuna, jest w stanie przewrócić nawet dorosłą osobę. W niekontrolowanej zabawie łatwo może niechcący przewrócić dziecko lub zadrapać pazurem powodując nawet poważne urazy. Potrafi chodzić na smyczy, ale na spacerach próbuje własnych sił dość mocno ciągnąc. Pozostawiona sama w domu potrafi z nudów niszczyć rzeczy. Prima, z racji młodego wieku, temperamentu powinna przejść wraz z opiekunem kurs na posłuszeństwo. Czas przeznaczony na naukę i zabawę z psem zaprocentuje w postaci posiadania zadowolonego i zrównoważonego czworonożnego domownika. Dla Primy szukamy wyłącznie odpowiedzialnych opiekunów, potrafiących uszanować psie potrzeby ale również nauczyć psa respektowania zasad wspólnego życia. Psiak ma dużo energii – przyszły opiekun musi liczyć się z koniecznością zapewnienia psu sporej dawki ruchu i pracy umysłowej. Nie sprawdzona jak reaguje na koty (raczej ich nie polubi), akceptuje tylko wybrane, spokojne psy. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe lub opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Prima posiada czip i książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu na ul. Portowej 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Kuba

 • KUBA od najmłodszych lat życie spędził przy budzie, na łańcuchu. Teraz mieszka w kojcu, wychodzi regularnie na spacery. Spokojny, nigdy nie narzuca się osobom odwiedzającym azyl. Kuba lubi sobie pobiegać swobodnie, ale też chętnie chodzi na spacery na smyczy. Od czasu do czasu włącza się mu nutka stróża i zaszczeka, ale nie są to częste przypadki. W kojcu spokojny, nie niszczy rzeczy czy posłań, utrzymuje czystość. Wręcz idealny przyjaciel, który po ciężkich latach na zewnątrz bardzo doceni możliwość mieszkania z opiekunem w domu/mieszkaniu. Bardzo szybko akceptuje nowe warunki bytowe oraz nowe osoby. Jest trochę płochliwy, więc opiekun powinien być osobą asertywną, potrafiącą uszanować psie potrzeby ale również nauczyć psa respektowania zasad wspólnego życia bez uciekania się do metod awersyjnych. Kuba może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, choć dla Kubusia preferujemy życie z rodziną wewnątrz. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Nasze psy NIE MOGĄ być trzymane na uwięzi lub prowadzane na kolczatce! Kuba jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Rudek

 • RUDEK to wesolutki, mały pocieszny psiaczek. Bez problemu potrafi dzielić przestrzeń z innymi psami, choć nieskory do zabawy z nimi. Zdecydowanie woli spędzać czas z opiekunem – wtedy chętnie bawi się w berka lub po prostu pakuje się na kolana i oczekuje drapania tu i ówdzie. Rudek chętnie zamieszka ze starszymi dziećmi, dla których będzie wspaniałym kompanem do wspólnych zabaw. Wspaniale zachowuje się na spacerach: grzecznie chodzi na smyczy, nie zaczepia innych psów. Bardzo szybko akceptuje nowych ludzi i nowe warunki, choć ma kilkusekundowe momenty na zastanowienie. Jednak podany smakołyk błyskawicznie rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie sprawdzony bezpośrednio jak reaguje na koty, chociaż mija je na wybiegu bez zainteresowania. Dla naszego pupilka szukamy wyłącznie rodziny, która zaoferuje mu własne miejsce w domu, najlepiej na kanapie. Rudek posiada czip i książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu na ul. Portowej 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Karmi

 • suczka
 • GSPZ Amicus
 • Wirtualny opiekun – Katarzyna Mądra
 • KARMI wróciła do nas w związku z chorobą dotychczasowego opiekuna. Po pierwszej adopcji mieszkała w mieszkaniu, gdzie nie sprawiała żadnych problemów. Karmi to bardzo kontaktowa suczka średniej wielkości. Lubi zabawy na świeżym powietrzu, błotne kąpiele oraz pławienie się latem w baseniku. Bardzo szybko akceptuje nowe warunki i opiekunów. Akceptuje każdego psa, który się przed nią pojawi. Mimo, że potrafi chodzić na smyczy, to trochę ciągnie. Z racji posiadania genu labradora potrzebuje uwagi ze strony opiekuna, szczególnie przy poznawaniu zasad panujących w domu, ale musi być również z osobą asertywną, potrafiącą uszanować psie potrzeby. Karmi jest psem posiadającym dużo energii co wiąże się z tym, iż wymaga dużo aktywnego ruchu – nie nadaje się na psa drepczącego na spacerach wokół bloku. Może zostać idealnym kompanem do zabaw ze starszymi dziećmi. Jest psim łakomczuchem, co z jednej strony przyspieszy proces nauki, ale może też spowodować, że Karmi urośnie w szerz. Nie sprawdzona jak reaguje na koty, ale jest duże prawdopodobieństwa, że polubi miauczącego kompana. Może mieszkać w ocieplonej budzie cały rok na terenie otwartym, ale musi mieć stały kontakt z człowiekiem, choć dla Karmi preferujemy dom lub mieszkanie. Nie wydajemy psów na tereny niezamieszkałe i opustoszałe. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.
List of possible attributes:
 • count -  How many animal posts to show  on page
 • post_id - Show only specific animal from specified post id (post id)
 • parent - Show child posts only from specified parent page (parent page id)
 • paging - Show posts pagination at bottom of page? (true, false)