Miejskie Schronisko we Wroblinie Głogowskim

We love these dogs

Karpo

 • …..

Michu

 • Michu przyjechał do nas z dalekich stron. Do gminnej przechowalni trafił po śmierci swojego ukochanego opiekuna (tak to bywa najczęściej, jedynym pożądanym majątkiem po zmarłym są dobra materialne). Skąd wiemy, że Michu kochał swojego opiekuna? Z jego zachowania – to prawdziwy jamniś, który chce mieć swojego człowieka na wyłączność. Tak bardzo tęskni za swoją kanapą – to nie pies do budy!, że za każdym razem jak przechodzi się obok jego kojca Michu skomli lub poszczekuje. W ten sposób chce chociaż na chwilę złapać uwagę opiekunów na sobie. Kiedy jest możliwość i wejdzie się do kojca jest przeszczęśliwy i nie pozwala pozostałym psom podejść do człowieka. Mimo, ze do nowych osób jest trochę wycofany, jest psem typowo do przytulania, dbania o jego wygody i kochania. Idealnym domem dla Michulka będzie rodzina z dużymi dziećmi lub wręcz starsze osoby, które mają unormowany cykl dnia. Michu nie potrzebuje szaleństw i długich spacerów, Wystarczą mu standardowe miejskie spacery z ukochanym opiekunem, zimową porą nawet krótsze niż w dni ciepłe, bo krótka sierść szybko marznie. Chyba że dostanie szykowne ubranko – jak na jamnika przystało. Od niedawna bardzo ładnie chodzi na smyczy i chętnie wychodzi na spacery (wcześniej nie był uczony chodzenia na smyczy). Toleruje inne psy, na koty nie został sprawdzony. Michu szuka wyłącznie ciepłego domu, nie nadaje się do zamieszkania na podwórku przy budzie. Posiada czip i książeczkę zdrowia, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Ribo

 • Ribo piękny pies w typie krótkowłosego owczarka szkockiego. Jaki piękny – taki enigmatyczny. Wyłapany na zlecenie gminy został przejęty przez nasze Stowarzyszenie, aby nie trafił do schroniska, w którym miałby zerowe szanse na cokolwiek. Na samym początku był tak wystraszony samą obecnością człowieka, że nie wychodził z budy. Samo wyłapanie też nie należało do łatwych – na szczęście pomógł głód, który przezwyciężył strach przed wejściem do klatki pułapki. Obecnie po prawie dwóch miesiącach Ribo to wesoły pies wiodący prym w swoim kojcu (ma 3 dziewczyny u siebie). Poza kojcem do wybranych osób już podbiega sam, niektórym potrafi nawet „sprzedać buziaka”. W kojcu, zza krat bardzo odważny i rzadko chowa się do budy – raczej stara się brylować i być pierwszym do smakołyków. Jednak każda próba przypięcia smyczy do obroży kończy się jego zastygnięciem jak słup soli. Musimy jeszcze popracować nad jego strachem przed nowościami – Ribo boi się nawet przejść na drugą część Azylu. Czekamy więc cierpliwie, aby w swoim tempie zaufał nam na tyle, że pozwoli zabrać się na spacer do parku. Jest wyjątkowo delikatnym psem, dla którego poszukujemy naprawdę mądrego, cierpliwego opiekuna, który pozwoli mu w swoim tempie zaakceptować nowe warunki bytowe, ale również nauczyć psa respektowania zasad panujących w domu. W przypadku Ribo jeden fałszywy ruch może spowodować, że pies całkowicie się cofnie w swoim zachowaniu. Ribo mimo swojego strachu, który staramy się zwalczać smakołykami szybko odwzajemnia się pozytywnymi emocjami. Akceptuje inne psy wokół siebie, przy których czuje się pewniej i chętnie się z nimi bawi, dlatego szukamy dla niego domu, w którym już jest łagodny pies. Ribo jest psem, u którego budujemy zaufanie do człowieka od podstaw – dlatego nie nadaje się do mieszkania, idealny będzie ogrodzony otwarty teren, po którym będzie mógł swobodnie biegać. Przyszły opiekun Ribo, zanim go adoptuje będzie zobowiązany do kilku spotkań, aby się zapoznać z psem. Nie sprawdzony jak reaguje na koty. Jeszcze nie potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiony, odrobaczony, posiada chip i książeczkę zdrowia. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do azylu na ul. Portowej 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Reksiu

 • pies
 • gmina Głogów
 • Wirtualny opiekun – Weronika Biały
 • Reksio dojrzały dżentelmen, który w drugiej połowie swojego życia pozna co oznacza opieka nad psem. Zabrany z opustoszałej posesji wraz z towarzyszącą mu suczką Mają dopiero w naszym Azylu ma regularne posiłki, stałe ciepłe miejsce do spania. Ma też na co dzień osoby, które się nim opiekują oraz wolontariuszy, którzy zabierają Reksia na spacery. Wprawdzie spacery odbywają się w szelkach, ale Reksiowi to wcale nie przeszkadza i bardzo spokojnie znosi ich zakładanie. Widać dotychczasowy żywot żebraka poszedł już w niepamięć i Reksiu chętnie korzysta z wszystkiego co mu oferujemy. Jest psem spokojnym, chociaż potrafi zwrócić na siebie uwagę. Nie potrafi powstrzymać się od wyskoków radości i chęci „sprzedania” buziaka, na ale po tylu latach samotnego życia to akurat nie dziwi i specjalnie nam nie przeszkadza. Reksiu obecnie przebywa w kojcu z Mają, nie wykazuje postawy zaborczej do innych psów. Przy umiejętnym łączeniu nie powinno być problemu aby zamieszkał na terenie gdzie przebywa już spokojny, łagodny pies. Bardzo szybko zaakceptował nowe warunki, nowych opiekunów wręcz uwielbia. Dla Reksia szukamy spokojnego, odpowiedzialnego domu – takiego już na jego całe życie. Najlepiej u osób starszych, prowadzących regularny tryb życia, bez małych dzieci. Dla starszych może okazać się wspaniałym kompanem wspólnych zabaw. Reksiu oczekuje na opiekunów, którzy zaoferują mu własne miejsce w swoim mieszkaniu – nie zgadzamy się aby zamieszkał na podwórku. Nie sprawdzony jak reaguje na koty. Reksiu posiada czip i książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu na ul. Portowej 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.

Red

 • Red dziadzio z wyjątkowo łagodnym charakterem. Kocha wolność i swobodę, wtedy czuje, że żyje. Mimo swoich stu lat uwielbia spacery po parku nie ustępując w niczym podrostkom z Azylu. Nauczony czystości – trzeba go wypuszczać z kojca min. 3 x dziennie, a jak jest sposobność to wychodzi i czwarty raz. Mimo rozmiarów idealnie nadaje się, aby końcówkę swojego życia spędził na miękkich dywanach w domu, a nie w budzie. Jest psem spokojnym, nie szczeka bez potrzeby – chęć wyjścia z kojca sygnalizuje wywalonym jęzorem. Bardzo chętnie poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym, które naprawdę sprawiają mu przyjemność. Akceptuje inne psy, ale z racji wieku wolimy, aby był psem jedynakiem. Bezpośrednio nie sprawdzony na koty, ale lubi odwiedzać koci wybieg żeby sobie poobserwować kociastych towarzyszy niedoli. Na spacerach dostojnie kroczy po parku, bez zainteresowania mija obce psy. Jednak ciekawy zapach potrafi wyzwolić w nim super siły i wtedy może pociągnąć w krzaki. Red to doświadczony pies, nie ma żadnych problemów z akceptacją nowych warunków bytowych czy nowych osób. Jest też wysublimowanym smakoszem – karmę suchą zje jeżeli jest wymieszana z mokrą. Ale akurat w tym wieku może sobie pozwolić na takie „wybryki”. Smakołykami też nie pogardzi. Posiada średnią sierść z podszerstkiem, wymagającą codziennego czesania, szczególnie podczas wymiany sierści (zimowa/letnia). Dla naszego dziadeczka preferujemy warunki domowe, bez małych dzieci, nie nadaje się do zamieszkania na podwórku. Red posiada czip i książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Zapraszamy do naszego azylu na ul. Portowej 1 lub prosimy o kontakt telefoniczny 667 966 567.
List of possible attributes:
 • count -  How many animal posts to show  on page
 • post_id - Show only specific animal from specified post id (post id)
 • parent - Show child posts only from specified parent page (parent page id)
 • paging - Show posts pagination at bottom of page? (true, false)
wniosek o dozór elektroniczny
paź po złożeniu wniosku kurator sądowy sporządza wywiad kary w systemie dozoru elektronicznego ponowny wniosek o udzielenie
prawolingo.pl
forex informacje
po uruchuchomieniu platformy możemy zaobserwować że instrumenty finansowe są kwotowane w dwóch cenach cenie bid i ask jest to cena
error: Strona zablokowana przed kopiowaniem