Miejskie Schronisko we Wroblinie Głogowskim

Od 01.01.2016r. nastąpiła zmiana zarządcy schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wróblinie Głogowskim

Informujemy, że od 01.01.2016r. Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Amicus nie prowadzi już schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wróblinie Głogowskim. W wyniku przetargu ogłoszonego przez Urząd Miasta został wyłoniony nowy zarządca schroniska, który ma również podpisaną umowę na wyłapywanie bezdomnych zwierząt z terenu Głogowa.
Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Amicus prowadzi nadal azyl dla psów w Głogowie przy ulicy Portowej oraz przystań dla kotów. Obecnie pod naszą opieką mamy 54 psy, 23 koty i 2 króliki. Część z nich utrzymywana jest ze środków z gmin, z którymi nasze Stowarzyszenie ma podpisane umowy. Jednak ponad 30 zwierzaków utrzymywana jest ze środków własnych Stowarzyszenia. Są to w większości zwierzaki, które wiele w swoim życiu wycierpiały, a którym teraz staramy się zapewnić godne warunki życia.

Comments are closed.

ralph lauren t shirt
Oferowane przez nas t-shirty Ralph Lauren są nowe, dlatego z pewnością możesz być pewien, że w naszym sklepie kupisz oryginalne koszulki.
elegan.pl
marketing sieciowy
czynników odpychających ludzi od marketingu sieciowego twarde fakty marketing sieciowy mlm blog altersee maj quot michael korsak
prawolingo.pl