Kazik

  • Kazik to zdziczały kocur, który trafił do nas ze względu na likwidację miejsca bytowania. Życie nauczyło go, że ludziom nie warto ufać. Od czasu trafienia do azylu nie udało mu się poczynić żadnych postępów w socjalizacji. Nie pozwala do siebie podejść, o żadnym dotyku nawet nie ma mowy. Najchętniej spędza czas na zewnętrznym wybiegu, w jednej ze swoich ulubionych budek. Wychodzi z nich dopiero, kiedy wszystkie osoby już opuszczą azyl. Dobrze odnajduje się w kontaktach z kotami, głównie tymi równie nieśmiałymi co on. Nie nadaje się do mieszkania w domu z człowiekiem, byłby to dla niego przewlekły stres. Szukamy mu raczej miejsca w gospodarstwie na spokojnej wsi, gdzie mógłby pomóc w łapaniu myszy w zamian za opiekę i bezpieczne schronienie. Kazik jest wykastrowany, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia i chip. Testy fiv/felv ujemne.

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Polityka Cookies