Miejskie Schronisko we Wroblinie Głogowskim

22.X.2016 – VIII PARADA KUNDELKÓW

Miło nam niezmiernie zaprosić wszystkich chętnych na VIII Paradę Kundelków, która w tym roku odbędzie się 22 października 2016r. Przybywajcie tłumnie ze swoimi psimi pięknościami!!

W sobotę tj. 22 października opiekunowie wielorasowych psów będą mieli okazję spotkać się, przemaszerować ulicami Głogowa i wziąć udział w konkursach i zabawach.

Rejestracja uczestników Parady rozpocznie się o godzinie 14:30 na tyłach Zamku Książąt Głogowskich. O godzinie 15:00 planowany jest przemarsz uczestników ulicami Głogowa na Bulwar Nadodrzański. Na miejscu odbędą się konkursy dla psiaków i ich opiekunów oraz zadania plastyczne dla najmłodszych.

Prosimy o nieprzyprowadzanie psów, które nie odnajdują się w obecności dużej liczby ludzi i innych zwierząt. Każdy z czworonożnych pupili musi być prowadzony na smyczy. Należy też pamiętać o konieczności sprzątania po swoich zwierzakach.

Czekamy na Was. Przybywajcie!!!

14686560_969164929854421_186504872_n

Comments are closed.

dozór elektroniczny polega na kontrolowaniu zachowań skazanego przebywającego poza zakładem karnym przy użyciu odpowiednich
  • naklejki dla dzieci
  • jak pięknie udekorować pokój dziecka? świetnie sprawdzą się specjalne naklejki na ścianę, mają przepiękne kolorowe wzory, duży wybór motywów i rozmiarów
  • naklejkiozdobne.pl